TENZI TopEfekt SOP – prostriedok na umývanie podláh v hypermarketoch

Kód: I-03/010
€45,60 / ks €38 bez DPH €4,56 / 1 l
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Čistič Tenzi TopEfekt SOP je ideálny na bežné aj dôkladné strojové umývanie veľkoplošných podláh v supermarketoch, výstavných halách, verejných budovách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Supermarkety, hypermarkety, obchodné centrá, tržnice, verejné budovy. Všade tu sa denne premelú stovky až tisícky ľudí. A čo trpí najviac? Správne, je to podlaha, ktorá musí znášať špinu z topánok, blato a sneh, prach a ďalšie nečistoty. Nie je nič nezvyčajné, keď sa v plnej prevádzke na podlahu niečo vyleje (nápoje, potraviny, kvapaliny, oleje, mazivá). Vtedy vám príde vhod skutočne účinný čistiaci prostriedok. Predstavujeme Tenzi SOP, ktorý bude vždy v strehu a pripravený vrátiť podlahe jej pôvodný vzhľad.

Tenzi TopEfekt SOP je čistiaci a ošetrujúci prípravok na báze mydiel a vosku. Dodávame ho v 10 l balení, jednoducho namiešate roztok, ktorý je určený do veľkoplošných čistiacich podlahových strojov. Koncentrát má zníženú penivosť, čo oceníte pri umývaní podlahy v priestoroch, kde sa pohybuje veľa ľudí. Navyše má protišmykové vlastnosti, čím je znížené riziko pošmyknutia. Výhodou je, že sa nehromadí vo vrstvách, aj keď jedno miesto pretriete niekoľkokrát za deň. Sťažuje usádzanie nových nečistôt. Obsahuje tiež korózne inhibítory, ktoré zaisťujú na čistenom povrchu dočasnú protikoróznu ochranu. Stačí niekoľko použití, podlaha automaticky získa lesk bez potreby leštenia. K tomu všetkému má príjemnú vôňu.

Ako použiť Tenzi TopEfekt SOP:

  1. Prípravok dodávame v balení 10 l.
  2. Čistič je vhodný pre strojové čistenie.
  3. Na bežné čistenie si pripravte roztok: 50 – 100 ml / 10 l vody.
  4. Na dôkladné čistenie si pripravte roztok: 200 ml / 10 l vody.
  5. Na umývanie naolejovaného dreva si pripravte roztok: 25 ml / 10 l vody.
  6. Naneste na povrch pomocou čistiaceho podlahového stroja.
  7. Nechajte vyschnúť.
  8. Nie je potrebné oplachovanie vodou.

Technické parametre:

Druh prípravku: čistenie veľkoplošných podláh
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 10 l
Konzistencia: tekutý koncentrát
Spôsob aplikácie: pripravte si roztok v správnom pomere koncentrátu a vody
Použitie: tvrdé podlahy v hypermarketoch, výstavných halách a veľkoplošných obchodných centrách, všetky vodoodolné podlahy, povrchy z prírodného a umelého kameňa, naolejované drevo
Vlastnosti: účinne vyčistí škvrny a nečistoty, vráti lesk, nezanecháva šmuhy, príjemná vôňa, protišmyková ochrana, dočasná antikorózna ochrana

Dodatočné parametre

Kategória: Podlahy - pravidelné umývanie, údržba, Koncentrát 12,5
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 12,5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.