TENZI TFC COATING – údržba a ochrana kamenných a elastických podláh

Kód: P-20/001 P-20/005 Zvoľte variant
€14 / ks €56,80 / ks od €14 / ks €11,67 bez DPH €47,33 bez DPH od €11,67 bez DPH €14 / 1 l €11,36 / 1 l
Skladom (10 ks) Na dotaz Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Vysoko účinný prípravok Tenzi TFC Coating ochráni vašu podlahu pred škrabancami, vniknutiu nečistôt, matnému vzhľadu. Jednoduchá aplikácia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Každá podlaha je pekná, keď je nová. Je doslova radosť po nej chodiť. A je jedno, či je to podlaha u vás doma, v kancelárii, v novej výrobnej hale, v garáži či v skladoch. Keď je znečistená, popraskaná, bez svojej pôvodnej farby, je to prvé, čo nám udrie do oka. Preto si nájdite čas a zakonzervujte podlahu, aby si udržala svoj pôvodný vzhľad čo najdlhšie. Použite napríklad prípravok Tenzi TFC Coating.

Samoleštiaca akrylová emulzia je určená na zakonzervovanie matných a neleštených podlahových krytín. Je bezpečná na použitie na tvrdých aj elastických podlahách (linoleum, PVC, vinyl, marmoleum, lentex, rôzne druhy poréznej dlažby, lamino, prírodný i umelý kameň, terazzo, terakota, stierkový betón, vápenec). Má vynikajúce plniace schopnosti, vnikne do pórov v podlahe, vyplní ich, a tak zabráni, aby do materiálu vnikli nečistoty. Dodá ošetrovanému povrchu ochrannú vrstvu proti poškriabaniu. Má navyše protišmykové vlastnosti, znižuje tak riziko zranenia pošmyknutím. Odporúčame ho používať aj v namáhavých priestoroch. Je odolný voči dezinfekčným prostriedkom, alkoholu a chlóru, podlaha aj pri kontakte s agresívnymi prípravkami ostáva ako nedotknutá.

Prípravok Tenzi TFC Coating sa jednoducho používa. Nie je potrebné leštenie, po niekoľkých použitiach podlaha získa prirodzený lesk. Ak si však predsa len nájdete čas na doleštenie prípravku na podlahe vysokou rýchlosťou pomocou leštiaceho stroja (tzv. technika HS – High Speed), predĺžite životnosť podlahovej krytiny, znásobíte ochranu pred škrabancami, podlaha bude krásne lesklá bez tendencie časom zmatnúť.

Povýšte údržbu podlahy na vyšší level. Doprajte jej celú kúru pomocou prípravkov TENZI TFC a predĺžte tak jej životnosť:

Tenzi TFC Striper - na bezpečné odstránenie starých polymérových náte

Tenzi TFC Wasch Care - bežné čistenie podláh s ochranným povlakom TFC

Tenzi TFC Spray Cleaning - renovácia podláh chránených prípravkami TFC

 

Ako použiť Tenzi TFC Coating:

  1. Prípravok dodávame v balení 1 l a 5 l.
  2. Používajte pri teplote vzduchu od +10 do +40°C.
  3. Na čistý, neutralizovaný a suchý povrch odporúčame naniesť 3 vrstvy nezriedenej emulzie v intervale cca 25-30 minút (v závislosti od času sušenia).
  4. Ochranný povlak celkom stvrdne po cca 8 hodinách.
  5. Životnosť povlaku predĺžite leštiacou technikou HS – postupným leštením pomocou leštičky pri vysokých otáčkach (cca 1500 ot./min).
  6. Pre zlepšenie kvality a predlženie životnosti náteru použite 0,5% roztoku prípravku Tenzi TFC Wash Care (50 ml / 10 l vody).
  7. Nepoužívajte pri teplotách pod bodom mrazu.
  8. Nepoužívajte v sanitárnych miestnostiach a kuchyniach z dôvodu vysokej vlhkosti.

 

Technické parametre:

Druh prípravku: akrylová emulzia pre údržbu a ochranu podláh
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l a 5 l
Konzistencia: emulzia
Spôsob aplikácie: špongiou alebo handričkou z mikrovlákna
Použitie: linoleum, PVC, vinyl, marmoleum, lentex, rôzne druhy poréznej dlažby, lamino, prírodný i umelý kameň, terazzo, terakota, stierkový betón, vápenec
Vlastnosti: ochranný povlak, ochrana proti škrabancom a poškodeniu, vysoký lesk, predlžuje životnosť podlahovej krytiny,  protišmykové vlastnosti
 

Dodatočné parametre

Kategória: Údržba podláh - polymérové ​​nátery, Koncentrát 8
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.