TENZI Steel Shine 0.6L – starostlivosť o lesklú a polomatnú nehrdzavejúcu oceľ

Kód: W-81/600
€7,31 / ks €6,09 bez DPH €12,18 / 1 l
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Čistiaci prípravok Tenzi Steel Shine s príjemnou vôou je určený na čistenie lesklej a polomatnej ocele a neželezných kovov. Vyčistí ju, ošetrí a dodá jej lesk.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nehrdzavejúca oceľ má niekoľko pomenovaní: antikorózna oceľ, ušľachtilá oceľ, antikor či nerez. Má bohaté zastúpenie nielen v našich domácnostiach, ale aj v gastronomickom odvetví a vo verejnom sektore. S oceľovými prvkami sa stretneme dokonca aj v garáži či dielni napríklad v podobe praktických regálov. Aby ste predĺžili životnosť takýchto zariadení a prvkov, na ich údržbu používajte prípravok, ktorý bol špeciálne vyvinutý na čistenie antikoru.

Čistič Tenzi Steel Shine oceľ čistí, leští, a zároveň konzervuje. Inovatívne zloženie s obsahom kyseliny fosforečnej a kyseliny sulfónovej odstráni z povrchu vodný kameň, hrdzu a ľahké nečistoty. Prípravok má antistatické vlastnosti, vytvorí na povrchu ochrannú vrstvu, ktorá eliminuje oxidáciu a opätovné znečistenie. Ľahko sa rozotiera. Rýchlo sa odparuje a nezanecháva šmuhy. Odporúča sa na čistenie lesklej a polomatnej ocele, neželezných kovov, ako je napr. hliník, meď a pod, a ich zliatin. Vhodný na údržbu vonkajších a vnútorných úprav výťahov, zábradlí, parapetov, kľučiek dverí, ríms, plošín, ochranných líšt a pod., ako aj zariadení a nábytku z nehrdzavejúcej ocele. Ošetrený povrch získa lesk a ochranný povlak. Prípravok má príjemnú vôňu.

 

Ako použiť Tenzi Steel Shine:

  1. Prípravok používajte neriedený.
  2. Pomocou rozprašovača naneste na ošetrovaný povrch.
  3. Nastriekajte ho na handričku z mikrovlákna a vyčistite ťažko dostupné miesta.
  4. Utrite dosucha.
  5. Výrobok nepoužívajte na povrchy, ktoré prichádzajú do styku s potravinami.

 

Nehrdzavejúca oceľ vyzerá luxusne a elegantne, ak jej venujete dostatok pozornosti. Na jej čistenie a údržbu použite niektorí z našich prípravkov z kategórie HYGIENA LINE - Nehrdzavejúca oceľ.

 

Technické parametre:

Druh prípravku: čistič lesklej a polomatnej ocele
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 0,6 l
Konzistencia: tekutý prípravok
Spôsob aplikácie: rozprašovačom
Použitie: spotrebiče, nábytok, umývadlá, panely, dekoratívne prvky, kúpeľňové armatúry a pod.
Vlastnosti: odstráni mastné fľaky, odtlačky prstov a ľahké nečistoty, dodá lesk, antistatický, príjemná vôňa

Dodatočné parametre

Kategória: Nehrdzavejúca oceľ
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Stupnica pH: 1 - kyslé
? UFI kód: R3UH-S04P-600R-AT4F
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 7.6.2022
+ Skvelý prostriedok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.