TENZI Steel Dee 0.6L – odmasťovač nehrdzavejúcej ocele

Kód: W-79/600
€5,30 / ks €4,42 bez DPH €8,83 / 1 l
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Čistiaci prípravok Tenzi Steel Dee funguje ako odmasťovač prvkov z nehrdzavejúcej ocele. Vyčistí mastné fľaky aj odtlačky prstov. V praktickom rozprašovači.

Detailné informácie

Podrobný popis

Azda sa nenájde jediná kuchyňa, ktorá by nebola vybavená spotrebičmi z nehrdzavejúcej ocele. Okrem toho, že nám uľahčujú prípravu jedla, plnia tiež funkciu dekoratívnych prvkov. Nehrdzavejúca oceľ pôsobí ušľachtilo a honosne, ak sa o ňu správne staráme. Každodenné používanie si jednoducho vyžaduje pravidelnú starostlivosť. S ňou vám pomôže prípravok Tenzi Steel Dee.

Odtlačky prstov a mastné fľaky sú najväčší záškodníci, ktorí narúšajú žiarivú krásu prvkov z nehrdzavejúcej ocele. Našťastie, ich údržba je jednoduchá, stačí zopár minút a trochu vášho úsilia. Tenzi Steel Dee je čistič v praktickom balení s rozprašovačom. Účinne vyčistí zvyšky konzervačných látok a mastnotu z kuchynských spotrebičov a kuchynského náčinia z nehrdzavejúcej ocele. Odtlačky prstov, zvyšky jedál, mastné fľaky, preč s tým pomocou odmasťovača, ktorý je bezpečný pre matnú aj lesklú oceľ. Odmasťovací prostriedok Tenzi Steel Dee nezanecháva šmuhy, vhodný aj na čistenie povrchov, ktoré prichádzajú do styku s potravinami. Kuchynské spotrebiče, kuchynský nábytok, digestory, chladničky, drezy, stoly, skrinky, rúry na pečenie, mikrovlnky a iné. Správnou a pravidelnou údržbou predlžujete životnosť zariadení a prvkov z ocele.

 

Ako použiť Tenzi Steel Dee:

  1. Prípravok používajte neriedený.
  2. Pomocou rozprašovača naneste na ošetrovaný povrch.
  3. Vydrhnite špongiou alebo kefou s jemnými štetinami.
  4. Opláchnite vodou.
  5. Obzvlášť dôslední buďte pri oplachovaní povrchov, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami.
  6. V prípade potreby proces zopakujte.

Nehrdzavejúca oceľ vyzerá luxusne a elegantne, ak jej venujete dostatok pozornosti. Na jej čistenie a údržbu použite niektorí z našich prípravkov z kategórie HYGIENA LINE - Nehrdzavejúca oceľ.

 

Technické parametre:

Druh prípravku: odmasťovať nehrdzavejúcej ocele
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 0,6 l
Konzistencia: tekutý prípravok
Spôsob aplikácie: rozprašovačom
Použitie: spotrebiče, nábytok, umývadlá, panely, dekoratívne prvky, kúpeľňové armatúry a pod.
Vlastnosti: odstráni mastné fľaky, zvyšky konzervačných látok a odtlačky prstov

Dodatočné parametre

Kategória: Nehrdzavejúca oceľ, Na okamžité použitie 13
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Stupnica pH: 13 - silne zásadité

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.