TENZI INW-10 0.6L – starostlivosť o matnú a lesklú nehrdzavejúcu oceľ

Kód: W-87/600
€5,30 / ks €4,42 bez DPH €8,83 / 1 l
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Možnosti doručenia

Čistiaci prípravok Tenzi INW-10 na báze alkoholu je ideálny na údržbu prvkov z nehrdzavejúcej ocele. Vyčistí mastné fľaky, odtlačky prstov a ľahké nečistoty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pri čistení akýchkoľvek výrobkov z nehrdzavejúcej ocele je potrebná opatrnosť, inak rýchlo stratia svoj žiarivý vzhľad. Ak totiž použijete nesprávny čistiaci prostriedok, ľahko ním môžete poškodiť povrch spotrebičov z nehrdzavejúcej ocele a ďalších oceľových prvkov. Na trhu existuje mnoho prípravkov na údržbu antikoru. Niektoré z nich sú na báze alkoholu, ako napr. Tenzi INW-10, a predsa sú šetrné k ošetrovanému povrchu.

Čistiaci prípravok Tenzi INW-10 je s obsahom isopropyl alkoholu, oceľ nielen čistí, zároveň ju aj dezinfikuje. Svoje uplatnenie nájde u vás doma, v gastronomických a stravovacích zariadeniach, v školách a nemocniciach, vo verejných budovách, použiť ho môžete skutočne na všetko. Jedinú výnimku tvoria zariadenia a prvky, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu s potravinami. Prípravok účinne odstraňuje odtlačky prstov, mastnotu a ľahké nečistoty. Odporúča sa pre mrazničky, chladničky, digestory, kuchynský nábytok, kabíny výťahov, kúpeľňové armatúry a pod. Prípravok sa jednoducho používa. Výhodou je, že nepotrebuje leštenie, stačí ho nastriekať a zotrieť.

Výrobok má Certifikát Národného hygienického ústavu – PZH a je tiež dermatologicky testovaný. Získal tiež ocenenie Najlepší produkt EuroGastro v kategórii "chémia pre gastronómiu".

 

Ako použiť Tenzi INW-10:

  1. Prípravok používajte neriedený.
  2. Pomocou rozprašovača naneste na ošetrovaný povrch.
  3. Nastriekajte ho na handričku z mikrovlákna a vyčistite ťažko dostupné miesta.
  4. Utrite dosucha.
  5. Výrobok nepoužívajte na povrchy, ktoré prichádzajú do styku s potravinami.

 

Nehrdzavejúca oceľ vyzerá luxusne a elegantne, ak jej venujete dostatok pozornosti. Na jej čistenie a údržbu použite niektorí z našich prípravkov z kategórie HYGIENA LINE - Nehrdzavejúca oceľ.

 

Technické parametre:

Druh prípravku: čistič lesklej a matnej ocele
Množstvo v balení: 1 ks
Objem:  0,6 l
Konzistencia: tekutý prípravok
Spôsob aplikácie: rozprašovačom
Použitie: spotrebiče, nábytok, umývadlá, panely, dekoratívne prvky, kúpeľňové armatúry a pod.
Vlastnosti: odstráni mastné fľaky, odtlačky prstov a ľahké nečistoty, na báze alkoholu

Dodatočné parametre

Kategória: Nehrdzavejúca oceľ
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Stupnica pH: 7 - neutrálny
? UFI kód: PMUH-T092-100Q-9UMU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.