TENZI Dipower – Aktívna pena na umývanie stavebných strojov

Kód: A-237/002 A-237/005 A-237/010 A-237/020 Zvoľte variant
Novinka
Značka: TENZI
€19,90 / ks €45,90 / ks €89,90 / ks €169,90 / ks od €19,90 / ks €16,58 bez DPH €38,25 bez DPH €74,92 bez DPH €141,58 bez DPH od €16,58 bez DPH €9,95 / 1 l €9,18 / 1 l €8,99 / 1 l €8,50 / 1 l
Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Na centrálnom sklade Na centrálnom sklade Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
20.6.2024 20.6.2024 1.7.2024 1.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Tenzi Dipower vyčistí poľnohospodárke a stavebné stroje, ťažkú techniku, nákladné vozidlá. Ideálny aj do autoumyvárni veľkých zariadení. Jednoducho, rýchlo, šetrne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stavebné stroje, poľnohospodárske stroje aj nákladné vozidlá sú určené na to, aby nám uľahčili prácu a skrátili čas potrebný na jej vykonanie. Sú určené na ťažkú prácu a niekedy im dávame poriadne zabrať. Na druhej strane sa veľmi do ich čistenia nepúšťame, pretože je to oveľa náročnejšie ako údržba osobného auta. Skúste to s aktívnou penou Tenzi Dipower, ktorá k špine nemá zľutovanie.

Aktívna pena Tenzi Dipower ukrýva jedinečnú receptúru, vďaka čomu umyje povrch za pár minút. Obsahuje zložky, ktoré prípravku prepožičajú svoju silu. Aniónové povrchovo aktívne látky, ktoré sa podieľajú na tvorbe peny a majú zmäkčovací účinok. Neiónové povrchovo aktívne látky si poradia aj s odolnými nečistotami a dobre fungujú aj v tvrdej vode. Výsledok: vysoko účinný čistiaci prípravok vo forme aktívnej peny.

Tenzi Dipower je určený na údržbu ťažkých strojov a nákladných vozidiel. Pomocou neho odstránite blato a ďalšie čestné nečistoty, olej, mastnotu a pod. Jednoducho sa nanáša pomocou rozprašovača, potom ho stačí iba opláchnuť vodou. Sledujte, ako špina mizne. Ideálne pre pravidelnú údržbu vášho vozového parku. Pomáha udržiavať ťažké stroje v dobrom stave, čo predlžuje ich životnosť. Čistí traktory, kombajny a inú poľnohospodársku techniku ​​od zvyškov rastlín a pôdy. Perfektné riešenie pre autoumyvárne, ktoré sa špecializujú na veľké zariadenia.

Dvojfázová aktívna pena je šetrná k čistenému povrchu, zanechá ho čistý a lesklý. Je bezpečná pre farby, laky a ďalšie povrchové úpravy, ale aj pre životné prostredie.

Ako použiť Tenzi Dipower:
1. Prípravok dodávame v 2 l, 5 l, 10 l a 20 l balení.
2. Produkt zmiešajte tak, aby sa obe fázy spojili. 
3. Pracovný roztok pripravte v pomere 1:100, t.j. nalejte 50 ml tekutiny do 5 litrov vody.
4. Produkt naneste na umyté vozidlo pomocou penovej pištole. 
5. Nepoužívajte na vyhrievané a slnečné povrchy.
6. Pred opláchnutím vozidla počkajte až 2 minúty.
7. Potom nečistoty vodou pod tlakom. 
8. Oplachujte odspodu nahor a potom v opačnom poradí. Dbajte, aby bola dokonale opláchnutá každá časť vozidla či stroja. 
 
Na údržbu a čistenie poľnohospodárskych stojov, motorov a autoplachiet odporúčame aj dvojfázový čistiaci prípravok Tenzi Truck Clean.
 
Technické parametre:
Druh prípravku: čistenie a údržba stavebných a poľnohospodárskych strojov, nákladných vozidiel
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 2 l, 5 l, 10 l a 20 l
Konzistencia: dvojfázový koncentrát
Spôsob aplikácie: pomocou tlakového rozprašovača
Použitie: stavebné stroje, poľnohospodárske stroje a ťažká technika, nákladné vozidlá, vhodné pre autoumyvárne 
Vlastnosti: čistí, odmasťuje, citlivý k akémukoľvek povrchu, bezpečný, neobsahuje škodlivé chemikálie, šetrný k životnému prostrediu

Dodatočné parametre

Kategória: Umývanie - stavebné stroje
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 14 - silne zásadité
? UFI kód: H7E3-10PQ-J00J-35DX

TENZI DIPOWER - aktívna pena na umývanie stavebných strojov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.