Home & Garden Set - Sada na čistenie striech, fasád, machov a rôznych dlažieb

Kód: 1328
Akcia Tip
Značka: TENZI
€54,55 –6 %
Home & Garden Set - Sada na čistenie striech, fasád, machov a rôznych dlažieb
€54,55 –6 % €50,90 / sada €42,42 bez DPH €50,90 / 1 ks
Skladom (30 sada)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Sada produktov vhodných do každého domu alebo chaty. Ocenia hlavne tí, ktorí chcú aby veci vyzerali ako nové. Dodajte vášmu domu nový lesk! S týmto setom si vyčistíte strechu, fasádu, dodáte novoto vašej zámkovej alebo betónovej dlažbe a zbavíte sa nežiaducich lišajníkov a machu!

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Set obsahuje:

1ks - TENZI APC OUT - čistenie fasád a striech 1L –Fasády a strechy získajú svoj pôvodný vzhľad. Vysokoúčinný alkalický prostriedok zatočí aj so silným znečistením. Tento prípravok rozpúšťa aj tuky, oleje a mastné škrvny. Poradí si s čerstvým aj starým znečistením. Obľúbená a lacnejšia alternatíva k novému náteru.
 
1ks - TENZI TopEfekt Moss - čistenie machov a lišajníkov z fasád a povrchov 1L – Vysokoúčinný všestranný koncentrát je vhodný aj na ošetrenie striech, múrov, schodov, terás, balkónov, tiež na žulovú kameninu, mramorové a žulové povrchy ako napríklad náhrobné kamene.Prípravok s fungicídnym účinkom je vhodný aj ako prevencia, ošetrený povrch dlhodobo chráni a eliminuje tvorbu mikroorganizmov.
 
1ks - TENZI Čistenie zámkovej dlažby 1 - 1L – Silný dvojzložkový koncentrát, ktorý dlažobné kocky nielen čistí, ale aj odmasťuje. Odporúča sa na silne znečistené povrchy v okolí garáží, dielní, hál, výrobných a čerpacích staníc, dopravných základní, parkovísk a pod. Vysoko penivý prípravok najlepšie funguje s vysokotlakovým čističom. Vhodné na čistenie betónových kociek, zámkovej dlažby, tiež na Polbruk, Pozbruk a Baumovú kocku.
 
1ks - TENZI Čistenie zámkovej dlažby 2 -1LAlkalický koncentrát, preto pri používaní buďte maximálne opatrní a používajte ochranné pomôcky.Vyčistíte ním mastnotu, olej, palivo a pod. Odporúča sa na znečistené priemyselné podlahy v dielňach, podzemných garážach, výrobných halách, logistických centrách, priechodoch, príjazdových cestách a pod. Jeho zloženie mu dáva vysokú čistiacu siluHravo si poradí s odolnými škvrnami a nečistotami na ropnej báze.
 
1ks - TENZI Odstraňovač machov, lišajníkov 1L –Zbavte betónovú či zámkovú dlažbu machov a lišajníkov jednoducho a rýchlo.Výborný na umývanie rias, machov, lišajníkov a húb z dlažobných kociek, zámkovej a betónovej dlažby a iných vonkajších povrchov. Je špeciálne vyvinutý na odstraňovanie machov a zelených povlakov, neohrozuje a nijako nepoškodzuje iné rastliny, dokonca ani trávu. Prípravok chráni čistený povrch na dlhšiu dobu a vytvára prostredie, ktoré zabraňuje tvorbe všetkých druhov mikroorganizmov. Na dlažbe sa vytvorí ochranný povlak s trvácnosťou až 12 mesiacov.
 

 

Upozornenie:
Na túto výhodnú sadu nieje možné si uplatniť akýkoľvek zľavový kupón ani vernostnú zľavu, okrem objemovej zľavy určenej pre registrovaných zákazníkov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.