Den Braven

Webová stránka značky: Den Braven

O značke Den Braven

stiahnuť

Spoločnosť Den Braven je česká firma, ktorá vyrába a predáva značkové výrobky uznávané predovšetkým pre svoju spoľahlivosť. Vo vlastnom testovacom stredisku pre Vás vyvíjame a preverujeme spoľahlivosť našich značkových výrobkov. Moderné technológie tu umožňujú vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám na množstvo pri zachovaní vysokej kvality a krátkych dodacích termínov.

Na trh sa nám darí dodávať špičkové riešenia pochádzajúce práve z nášho výrobného závodu v Českej republike. Od vývoja cez výrobu až po logistiku si dávame záležať na prvotriednom servise.

Testovacie a vývojové centrum
Vo vlastnom testovacom stredisku pre Vás vyvíjame a preverujeme spoľahlivosť našich značkových výrobkov. Starostlivo preverujeme novo vyvinuté produkty Den Braven aj upravené verzie existujúcich výrobkov a taktiež vykonávame porovnávacie testy. Špičková kvalita je pre nás samozrejmosťou.

Neustále zdokonaľujeme vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu. Dôsledne dodržiavame všetky technické, ekologické a hygienické normy platné pre Európsku úniu. Nechceme vyrábať a predávať iba jednotlivé produkty. Združujeme ich teda do logických celkov, ktoré tvoria ucelený systém, prepracovávame ich vzájomné väzby a navrhujeme tzv. „múdre riešenia“, ktoré znižujú náklady na prácu, aplikačný čas alebo manipuláciu.

Automatizovaná výroba

Den Braven je podnik, v ktorom vzniká široká škála výrobkov, ktoré dokazujú, že nezáleží iba na kvalite, ale aj na značke, ktorá je s ňou spojená. Den Braven je rýdzo česká spoločnosť bez účasti zahraničného kapitálu, ktorá vyrába a predáva značkové výrobky, ktoré sú uznávané predovšetkým pre svoju spoľahlivosť. Viac ako 20 rokov sme stáliaci a patríme k popredným svetovým producentom tmelov, polyuretánových montážnych pien, chemických kotiev, cementových lepidiel, fasádnych stierok, hydroizolačných náterov a penetrácií najvyššej kvality a dodávateľom šikovných systémových riešení stavebnej chémie. Zákazníkom ponúkame prístup nielen k širokej škále skladom dostupných produktov, ale aj k progresívnym materiálom, najmodernejším technologickým mechanizmom, rozsiahlemu poradenstvu a prepracovanej logistike.

Logistika a skladovanie
Sme presvedčení o tom, že logistika musí úspešne prepájať ekonomické a ekologické aspekty podnikania. Za možné cesty k dosiahnutiu tohto cieľa považujeme napríklad spájanie tokov tovaru, vytváranie viacúčelových sietí a optimálne využívanie kapacít logistických zariadení. Na prvom mieste je rýchlosť spracovanej objednávky, kontrola tovaru a samozrejme expedícia.

Prioritou je pre nás maximálne zvýšenie efektivity skladovania a tým minimalizácia nákladov, čo prispieva k ďalšiemu rozvoju našej spoločnosti. Objem tovaru, ktorý Den Braven každoročne vyrobí a predá, neustále rastie. Základom je vlastné moderné veľkoobjemové logistické centrum so skladovou kapacitou viac ako 20.000 paletových miest a modernou manipulačnou technikou.

Cena

69
169
2 položiek celkom
Den Braven - MAMUT GLUE High Tack 290 ml
Akcia Tip
€8,90 –25 %
€6,60 / ks

Inovatívne jednozložkové lepidlo poskytuje mimoriadnu okamžitú fixačnú schopnosť a impozantnú počiatočnú príľnavosť dosahujúcu hodnotu až 500 kg/m².

1322
Den Braven - Odšeďovač dreva
Novinka
–10 %
€8,90 / ks

Špeciálny prípravok, ktorý odstraňuje drevnú šeď, čistí zašlé drevo.

CH00090

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom