ARDON CHEM TOUCH - Chemické rukavice

Kód: A5501/S A5501/M A5501/L A5501/XL Zvoľte variant
€1,95 / pár €1,63 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Chemický odolné latexové rukavice s vonkajšou vrstvou neoprénu.

Detailné informácie

Podrobný popis

- latexové rukavice s vonkajšou vrstvou neoprénu
- chemicky veľmi odolné
- vnútorná velúrová úprava zo 100 % bavlny
Materiál: latex/neoprén
Vonkajšia strana: neoprén, štruktúrovaná
Vnútorná strana: velúrová úprava
Norma: EN 388:2016 2110X, EN ISO EN 374-1:2016 typ A, EN ISO 374-5:2016
Hrúbka dlane: 0,70 mm
Dĺžka: 300 mm
Veľkosť: 7-10
Farba: modrá

PARAMETRE:
FARBA: Modrá 
CHEMICKÁ ODOLNOSŤ: (EN 374) Plnohodnotná 
MATERIÁL: Latex / Neoprén 
PROSTREDIE:  S výskytom olejov 
STYK S POTRAVINAMI:  Áno 
VONKAJŠIA STRANA: Neoprén, štruktúrovaná 

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné pracovné rukavice
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O firme ARDON

logo sede nove

Spoločnosť ARDON SAFETY patrí medzi popredné veľkoobchodné spoločnosti s pracovnými odevmi, ochrannou a pracovnou obuvou a prostriedkami osobnej ochrany v strednej Európe. Spoločnosť vznikla v roku 2000, kedy nadviazala na obchodné aktivity fyzickej osoby pána Tomáša Voženílka, ktorý sa ako živnostník zaoberal predajom uvedeného sortimentu od polovice 90. tych rokov minulého storočia. V roku 2010 do spoločnosti ARDON SAFETY vstúpil koncern KHTG a.s. a do dnešných dní je jej majoritným vlastníkom.

ARDON SAFETY okrem vlastnej výroby pracovných odevov predáva sortiment popredných svetových výrobcov osobných ochranných pracovných pomôcok, ako sú 3M, ATG, HONEYWELL SAFETY PRODUCTS, KRATOS, SUNDSTROM, SEMPERIT, UNIVET, SCHUBERTH, UVEX a ďalších. ARDON SAFETY ďalej uvádza na trh produktové rady pracovných odevov, bezpečnostnej a pracovnej obuvi, ochranných okuliarov, respirátorov a slúchadiel pod vlastnou značkou ARDON.

Poslaním nás, ľudí z tímu ARDON, je od založenia spoločnosti dodávať užívateľom kvalitné, komfortné, vzhľadovo atraktívne pracovné odevy a obuv. Vieme, že väčšina našich užívateľov v pracovnom odeve a obuvi trávi viac ako 8 hodín denne. Táto skutočnosť je dlhodobo stredobodom našej snahy vyvíjať nové, lepšie, kvalitnejšie a pohodlnejšie produkty, ktoré svojho užívateľa v činnosti nebudú obmedzovať, ale naopak zvýšia jeho produktivitu, kreativitu, súčasne účinne ochránia jeho zdravie a splnia tak priamy účel, ku ktorému boli vyrobené.

Veľa rokov sa zaoberáme analýzou rizík na pracovisku, ktorému čelia ľudia z rôznych odvetví priemyslu a služieb. Spoločne s našimi partnermi nachádzame vhodné riešenia, či už ide o bezpečné zaistenie technika pracujúceho vo výške prostriedkami proti pádu KRATOS FA8000710, farmaceutického laboranta správne zvolenou filtračnou jednotkou SUNDSTROM SR 700 proti inhalácii toxických látok, alebo operátora linky v automotive pracujúceho s ostrými plechmi a emulziou, ochrannými rukavicami ATG MaxiCut OIL 34-504. Pomáhame identifikovať konkrétne bezpečnostné riziká vo výrobnom procese a prichádzame s optimálnym riešením.

Čo ak ale existujú tí, ktorí sú slabší, zraniteľnejší a odkázaní na pomoc ostatných? Vedenie ARDON SAFETY je si vedomé svojej spoločenskej zodpovednosti. Veľa rokov preto spoločnosť podporuje predovšetkým regionálne sociálne, humanitárne, športové a kultúrne projekty. Máme veľkú radosť, keď vidíme, že i vďaka našej podpore sa darí prilákať mladých ľudí k športu, handicapovaným sa zlepšia ich životné podmienky a keď sa darí šíriť atraktivitu kultúrnych akcií regiónu, v ktorom žijeme.

Svet ARDON SAFETY, to je trvalá snaha zlepšovať pracovné podmienky ľudí v priemysle a v službách, túžba vytvárať príjemné a priateľské prostredie pre náš pracovný tím a prianie v čo najširšej miere prispieť k zvyšovaniu kvality života našej spoločnosti.