TENZI Obojstranná špongia na umývanie – extrémne mäkká špongia na ručné umývanie áut

Kód: TZ0050
€3,90 / ks €3,25 bez DPH €3,90 / 1 ks
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Obojstranná špongia na umývanie áut, bicyklov, štvorkoliek. Šetrná k čistenému povrchu, autolak nepoškriabe. Uľahčite si prácu s touto čierno-žltou špongiou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Perfektná praktická špongia na ručné umývanie áut vám uľahčí údržbu vášho vozidla. Je veľmi šetrná k čistenému povrchu. Vyčistí a vyleští exteriér auta bez škrabancov. Špongia je obojstranná. Hladká strana je určená na jemné umývanie auta, perforovaná pre dôkladnejšie čistenie.

Obojstranná špongia je vyrobená z odolných materiálov, ktoré predlžujú jej životnosť. Pojme veľké množstvo vody a prípravku, ľahko vytvoríte bohatú penu. Perforovaný povrch efektívne zachytí a zadrží čiastočky nečistôt. Vhodná na umývanie áut, bicyklov, štvorkoliek a pod.

Technické parametre:

Druh produktu:
obojstranná mäkká špongia
Množstvo v balení:
1 ks
Materiál:
pena
Použitie:
na umývanie áut, bicyklov, štvorkoliek a pod
Vlastnosti:  
jemná a šetrná k povrch
savá
ľahká
všestranné využitie

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
A Avatar autora | 24.4.2023
Spokojný som

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.