TENZI HomePro Kuchyňa – jednoduché a účinné čistenie kuchyne

Kód: WHP436/500
Novinka
Značka: TENZI
€4,40 / ks €3,67 bez DPH €8,80 / 1 l
Skladom (15 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Prípravok Tenzi HomePro Kuchyňa prekvapí svojím čistiacim účinkom a poteší sviežou citrónovou vôňou. Dajte svoju kuchyňu do poriadku za pár minút.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistá kuchyňa lusknutím prsta? Táto rozprávka ožíva vďaka super účinnému čističu Tenzi HomePro Kuchyňa. Upratovanie po príprave jedla a pečení vianočných medovníkov nikdy nebolo jednoduchšie.

Stačí nastriekať a utrieť. Inovatívna receptúra zatočí s každou špinou, pritom je veľmi šetrná k čistenému povrchu. Prípravok je vhodný na takmer všetky povrchy: na tie, ktoré najviac trpia počas prípravy chutného jedla, aj tie, ktorých úlohou je robiť z kuchyne útulné a príjemné miesto. Tenzi Kuchyňa vyčistí pracovné dosky, kuchynský nábytok, drezy, digestory, indukčné varné dosky a ďalšie prvky a povrchy z nehrdzavejúcej ocele, prírodného kameňa, mramoru, žuly či plastu.

Hydrogénovaný ricínový olej spolu s ostatnými účinnými látkami odstraňujú mastnotu a nečistoty, zanechávajú povrch čistý a lesklý, a mimoriadne univerzálny.

Ako použiť prípravok Tenzi HomePro Kuchyňa:
1. Dodávame v 0,5 l balení.
2. Ihneď pripravený na použitie.
3. Naneste na čistený povrch.
4. Nechajte krátko pôsobiť.
5. Utrite do sucha, najlepšie handričkou z mikrovlákna.

 

Technické parametre:
Druh prípravku: čistenie kuchynských povrchov
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 0,5 l
Konzistencia: hotový prípravok
Spôsob aplikácie: rozprašovačom
Použitie: pracovné dosky, kuchynský nábytok, drezy, digestory, indukčné varné dosky, nehrdzavejúca oceľ, prírodný kameň, mramor, žula, plast
Vlastnosti: odstraňuje každodenné kuchynské nečistoty, zanecháva povrchy lesklé, svieža citrónová vôňa, dermatologicky testované

Názov produktu (PL): Kuchnia Uniwersalny

Dodatočné parametre

Kategória: TENZI Home Pro - chémia do každej domácnosti
? Dermatologicky testované: ÁNO
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Množstvo v kartóne: 10 ks
? Stupnica pH: 9 - slabo zásadité

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.