TENZI HomePro Univerzálny odmasťovač – odmasťuje a odstraňuje aj odolné mastné nečistoty

Kód: WHP434/500
Novinka
Značka: TENZI
€4,40 / ks €3,67 bez DPH €8,80 / 1 l
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Preč s mastnotou a olejovými škvrnami. V domácnosti, záhrade, v garáži aj dielni nájde svoje uplatnenie vysoko účinný čistič Tenzi HomePro Univerzálny odmasťovač.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odmasťovač kuchynského riadu a spotrebičov. Odstraňovač ropných škvŕn v servisoch, garáži a dielni. Odmasťovač na autá, motorky a kosačky. Odmasťovač na oblečenie. Toto všetko a ešte viac je obsiahnuté v jednom jedinom rozprašovači. Unikátny prípravok Tenzi HomePro Univerzálny odmasťovač snáď nepozná problém, s ktorým by si neporadil.

Ide o super účinnú receptúru, ktorá umýva, odmasťuje a odstraňuje škvrny z rôznych povrchov. Nerobí rozdiely medzi olejmi rastlinného, živočíšneho či ropného pôvodu. Favorit číslo jeden na boj s odolnou špinou v kuchyni na kuchynských riadoch, sporáku, v rúre. Použiť ho môžete pokojne aj na vyčistenie umývačky riadu, digestora, tanierov a hrncov. Grily, krby, udiarne, ale aj žalúzie, obkladačky, podlaha a iný umývateľný povrch.

V garáži pomôže s čistením kosačky, bicykla, motorky, auta, strojov a zariadení. Vráti pôvodný vzhľad záhradnému nábytku, rôznym pracovným plochám, odstráni aj odolné škvrny z oblečenia. Aktívne látky obsiahnuté v receptúre uvoľnia aj staré znečistenie. Navyše vďaka praktickému rozprašovaču sa prípravok dostane aj do ťažko prístupných miest. Vyniká sviežou pomarančovou vôňou.

Ako použiť prípravok Tenzi HomePro Univerzálny odmasťovač:
1. Dodávame v 0,5 l balení.
2. Ihneď pripravený na použitie.
3. Naneste na čistený povrch.
4. Nechajte krátko pôsobiť.
5. Utrite do sucha, najlepšie handričkou z mikrovlákna.
6. V prípade povrchov, ktoré sú v kontakte s potravinami, povrch po umytí opláchnite čistou pitnou vodou.

Technické parametre:
Druh prípravku: univerzálny odmasťovač
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 0,5 l
Konzistencia: hotový prípravok
Spôsob aplikácie: rozprašovačom
Použitie: na povrchy znečistené olejmi rastlinného, živočíšneho aj ropného pôvodu, do domácnosti, záhrady, garáže, dielne, servisu a pod.
Vlastnosti: odmasťuje, umýva a odstraňuje mastné nečistoty, aj na odolné olejové škvrny, šetrný k povrchu, svieža pomarančová vôňa, dermatologicky testované

Názov produktu (PL): Odtłuszczacz Uniwersalny

Dodatočné parametre

Kategória: TENZI Home Pro - chémia do každej domácnosti
? Dermatologicky testované: ÁNO
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Množstvo v kartóne: 10 ks
? Stupnica pH: 9 - slabo zásadité
Povrch: Tvrdý, Textil
? UFI kód: SCE9-C03C-K00F-68RT

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.