TENZI HomePro Keramické povrchy – na čistenie umývadiel, vaní a sprchových kútov

Kód: WHP431/500
Novinka
Značka: TENZI
€4,40 / ks €3,67 bez DPH €8,80 / 1 l
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Prípravok Tenzi HomePro Keramické povrchy odstraňuje nečistoty a vodný kameň z citlivých povrchov. So sviežou vôňou kvetov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kúpeľňa a toaleta sú miestnosti, ktoré sa po kuchyni upratujú najčastejšie. A práve tam je najviac povrchov z keramiky, ktorá je veľmi háklivá na nedostatočnú údržbu. Ak zanedbáte pravidelné čistenie, prejaví sa to zmenou farby a škrabancami. Preto majte vždy poruke čistiaci prípravok Tenzi HomePro Keramické povrchy.

Tento univerzálny prostriedok využijete všade tam, kde sa nachádzajú veci a predmety z keramiky. Uľahčite si upratovanie kuchyne, kúpeľne, toalety a pod. Prevádzkujete wellness, kaderníctvo či kozmetický salón? Aj tam nájde uplatnenie Tenzi HomePro Keramické povrchy.

Je vyvinutý špeciálne pre sanitárnu hygienu, pre kúpeľňové armatúry, vane, sprchové kúty, umývadla, bidety, drezy a ďalšie keramické plochy a prvky. Streknite pár kvapiek aj na zrkadlá a dolaďte vzhľad vašej domácnosti do dokonalosti. Dokonale čistí a leští povrchy a zanecháva na nich jemný film, ktorý zabraňuje opätovnému usádzaniu nečistôt. Účinne odstraňuje mydlové usadeniny a škvrny od tvrdé vody.


Ako použiť prípravok Tenzi HomePro Keramické povrchy:
1. Dodávame v 0,5 l balení.
2. Ihneď pripravený na použitie.
3. Naneste na čistený povrch.
4. Nechajte krátko pôsobiť.
5. Utrite do sucha, najlepšie handričkou z mikrovlákna.

Technické parametre:
Druh prípravku: čistenie keramických povrchov
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 0,5 l
Konzistencia: hotový prípravok
Spôsob aplikácie: rozprašovačom
Použitie: kúpeľňové armatúry, vane, sprchové kúty, umývadla, bidety, drezy a ďalšie keramické plochy a prvky
Vlastnosti: odstraňuje vodný kameň a nečistoty, zanecháva povrchy lesklé, vytvára ochranný povlak, svieža kvetinová vôňa, dermatologicky testované

Názov produktu (PL): Armatura Ceramika Łazienkowa

Dodatočné parametre

Kategória: TENZI Home Pro - chémia do každej domácnosti
? Dermatologicky testované: ÁNO
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Množstvo v kartóne: 10 ks
? Stupnica pH: 1 - kyslé

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.