TENZI Gran®Rex – ručné umývanie riadu metódou ponorenia

Kód: SP16/005
€19,90 / ks €16,58 bez DPH €3,98 / 1 l
Na dotaz
Možnosti doručenia

Prostriedok Tenzi Gran Rex s príjemnou mätovou vôňou dokonale vyčistí váš riad a kuchynské náčinie. Ideálny pre ponornú techniku umývania riadu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Umývačka riadu je „fasa“ vec, ktorá nám uľahčuje život. Vďaka nej sme ku kuchyni prikovaní oveľa menej, ako tomu bolo kedysi, a ušetrený čas tak môžeme venovať rodine. Čo však s riadom, ktorý nie je určený do umývačky riadu? Ten sme nútení umývať ručne. Jednou z techník ručného umývania riadu je tzv. namáčanie v dreze napustenom vodou. Len voda však nestačí. Pridajte do vody prostriedok Tenzi Gran Rex, riad bude dokonale čistý.

Koncentrovaný prípravok Tenzi Gran Rex s príjemnou mätovou vôňou využijete nielen v domácnosti, ale aj v gastronomickom odvetví, v reštauráciách, vývarovniach, školských jedálňach a pod. Vysoko alkalický prostriedok je veľmi účinný, poradí si s čerstvými aj zaschnutými nečistotami a špinou, odporúčame však používať ochranné rukavice. V pracovnom roztoku, kedy jeho pH klesne na hodnotu 7-9, je pre užívateľa pri pravidelnom používaní bezpečný. Neobsahuje fosfor, preto je šetrný aj k vodným tokom a životnému prostrediu.

Dokonale rozpúšťa živočíšne a rastlinné tuky, ako aj zvyšky kávy a čaju. Je ideálny pre vlažnú alebo teplú vodu. Je vhodný pre umývanie akéhokoľvek riadu, nádob a kuchynského náčinia, dokonca je šetrný aj ku keramike, vrátane ručne maľovanej. Ľahko sa oplachuje a nezanecháva šmuhy ani škvrny. Po umytí je riad dokonale čistý a lesklý. Odstraňuje mastnotu, bielkoviny, špinu, usadeniny a zaschnuté zvyšky jedla. Má hygienický certifikát PHZ vydaný Národným inštitútom hygieny.

Ako použiť Tenzi Gran Rex:

  1. Prípravok dodávame v 5 l balení.
  2. Nepoužívajte čistý koncentrát, vždy si pripravte pracovný roztok v správnom pomere koncentrátu a vody.
  3. Na umývanie riadu ponornou technikou si pripravte 0,1-0,6% roztok v pomere 0-60 ml / 10 l vody.
  4. Na staré zaschnuté nečistoty potrebujete silnejší 1-2% (100-200 ml / 10 ml vody).
  5. Vždy používajte vodu s teplotou 30-40°C.
  6. Opláchnite čistou vodou.

Technické parametre:

Druh prípravku: umývanie riadu – metóda ponorenia
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 5 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: pripravte si roztok
Použitie: sklenený, smaltovaný, oceľový a hliníkový riad, nádoby a kuchynské náčinie, aj ručne maľovaná keramika
Vlastnosti: účinné odstránenie mastnotu, povlak po káve a čaji, neobsahuje fosfor, príjemná mätová vôňa

Názov produktu (PL): GRAN REX

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné umývanie riadu
? Dermatologicky testované: ÁNO
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 14 - silne zásadité

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.