TENZI Alux – jedinečný prípravok na čistenie elektrónov

Kód: A-09/001 A-09/005 A-09/010 A-09/020 Zvoľte variant
€5,90 / ks €17,90 / ks €29,90 / ks €56 / ks od €5,90 / ks €4,92 bez DPH €14,92 bez DPH €24,92 bez DPH €46,67 bez DPH od €4,92 bez DPH €5,90 / 1 l €3,58 / 1 l €2,99 / 1 l €2,80 / 1 l
Skladom (14 ks) Na centrálnom sklade Na centrálnom sklade Na centrálnom sklade Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 1.8.2024 1.8.2024 1.8.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Na pravidelnú starostlivosť o elektróny a ráfiky použite super čistiaci prípravok Tenzi Alux. Odstraňuje z diskov aj ťažké a odolné nečistoty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektróny, hliníkové disky, alu disky, zliatinové disky, môžete ich nazvať akokoľvek, stále ide o pomerne drahú súčasť autokolies. Za hliníkové disky zvyčajne zaplatíme vysokú cenu, no len čo ich dáme na auto, ihneď sa zašpinia. A špinavé disky – to nie je žiadna sláva! Na vyčistenie elektrónov použite prípravok Tenzi Alux.

Kyslý čistič diskov Tenzi Alux vráti dokonalý vzhľad vašim elektrónom. Zbaví ich špiny a nečistôt. Tu však nejde o bežné znečistenie prachom a blatom, tento čistič sa poráta s oveľa odolnejšou špinou, ktorá vzniká kombináciou brzdného prachu, sadzí, asfaltu, minerálnych usadenín a prachu z ciest. Dokáže priľnúť k disku veľmi silno. Prípravok s nízkym PH odstraňuje nečistoty bez poškodenia diskov. Nie je agresívny a nezmýva predtým nanesenú ochranu diskov. Na druhej strane oživuje ich farbu a vracia im lesk. Dodá im antikoróznu ochrannú vrstvu, vďaka čomu elektróny ostanú dlhšie ako nové. Tenzi Alux vyčistí a ošetrí nielen hliníkové disky, ale aj ráfiky a iné zliatinové prvky. Použiť ho môžete aj na vyčistenie nádrží, potrubí a pod. Vhodný na údržbu diskov na kolesách osobných áut, štvorkoliek a motocyklov.

Ako použiť Tenzi Alux:

  1. Prípravok dodávame v 1 l, 5 l, 10 l, 20 l balení a 200 l bareli.
  2. Nezabúdajte, povrch musí byť čistý a suchý.
  3. Prípravok neaplikujte na horúce a teplé povrchy, nepracujte s ním na priamom slnku.
  4. Pred použitím si pripravte pracovný roztok v pomere 1:3 až 1:5 s vodou.
  5. Nastriekajte ho pomocou rozprašovača na znečistené plochy.
  6. Na ťažko dostupné miesta použite štetec.
  7. Ihneď opláchnite vodou pod vysokým tlakom.
  8. Nepoužívajte na matné sklené povrchy.
  9. Kvôli silnému pôsobeniu kyseliny na komponenty postrekovača odporúčame po použití postrekovač odskrutkovať a vystriekať zvyšky chemikálií, aby postrekovač pri opätovnom použití správne fungoval.

Technické parametre:

Druh prípravku: ochrana a údržba hliníkových diskov
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l
Konzistencia: tekutý prípravok
Spôsob aplikácie: rozprašovačom
Použitie: elektróny, hliníkové disky, ráfiky, ďalšie kovové prvky
Vlastnosti: účinne čistí, zbavuje disky aj ťažkých odolných nečistôt, obnovuje farbu a dodáva lesk, s nízkym PH, okamžitý účinok

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o kolesá
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 1 - kyslé
? UFI kód: GNS2-N0A6-Q00Q-8AJ7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.