TENZI Gum Extra GT – údržba a leštenie pneumatík, gúm a tesnení

Kód: A-32/001 A-32/005 Zvoľte variant
€17,60 / ks €79 / ks od €17,60 / ks €14,67 bez DPH €65,83 bez DPH od €14,67 bez DPH €17,60 / 1 l €15,80 / 1 l
Skladom (1 ks) Na centrálnom sklade Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
27.5.2024 5.6.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Tenzi Gum Extra GT impregnuje pneumatiky, blatníky, nárazníky, tesnenia a ďalšie gumené a plastové prvky. Vráti im farbu a dodá ochranu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Venujete svojmu auto dostatočnú pozornosť? Celému autu? Alebo iba laku, interiéru a diskom? Len čistá a lesklá karoséria a disky nestačia. Podstatnou súčasťou sú aj pneumatiky, na ktoré často zabúdame. Mali by byť vždy v dobrej kondícii. Nejde iba o hĺbku dezénu, ale aj o ich vek a celkový stav. Naň má veľký vplyv aj ich pravidelné čistenie a impregnácia. Na to vám poslúži prípravok Tenzi Gum Extra GT.

Ak vaše pneumatiky majú vyblednutú farbu a vyzerajú, akoby sa mali každú chvíľu rozpadnúť, je to len výsledkom bežnej prevádzky. Denno-denne sa dostávajú do styku s blatom, pieskom, soľou, cestnými nečistotami, vplývajú na ne zmeny počasia, vlhkosť aj mráz. Ak pneumatiky vášho auta prešli základnou očistou, prichádza na rad ich impregnácia. Prípravok Tenzi Gum Extra GT ošetrí gumené aj plastové povrchy. Dodá im lesk, prinavráti farbu, dlhodobo ich ochráni pred tvorbou škvŕn a šmúh. Vytvorí na nich ochrannú vrstvu, ktorá zabráni vniknutiu nečistôt do hĺbky. Pneumatiky, blatníky, nárazníky, tesnenia a ďalšie gumené a plastové prvky sa stanú odolnými voči vplyvom počasia a UV žiareniu. Výhodou je, že prípravok je možné aplikovať aj pri mínusových teplotách. Účinkuje okamžite bez nutnosti leštenia.

Ako použiť Tenzi Gum Extra GT:

  1. Prípravok dodávame v 1 l a 5 l balení.
  2. Nezabúdajte, povrch musí byť čistý a suchý.
  3. Prípravok neaplikujte na horúce a teplé povrchy, nepracujte s ním na priamom slnku.
  4. Nastriekajte ho pomocou rozprašovača na znečistené plochy.
  5. Rozotrite pomocou štetca, handričky alebo špongie.
  6. Používajte na pravidelnej báze.

Technické parametre:

Druh prípravku: ochrana a leštenie pneumatík
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l, 5 l
Konzistencia: tekutý prípravok
Spôsob aplikácie: rozprašovačom
Použitie: pneumatiky, blatníky, nárazníky, tesnenia, gumené a plastové prvky
Vlastnosti: dlhotrvajúca impregnácia, leští a obnovuje, ochrana proti vplyvom počasia a UV žiareniu, eliminuje usádzanie ďalších nečistôt, jednoduchá aplikácia, okamžitý výsledok

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o kolesá
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Stupnica pH: -
? UFI kód: JMU2-906A-S003-G5X0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.