Čistenie, dezinfekcia a starostlivosť o sprchové kúty

Aplikácia - pracovný postup

 

Silné znečistenie

V prípade usadenín z vodného kameňa, hrdze či škvŕn od tvrdej vody naneste prípravok ("DeRast Gel""WC Sani") bez riedenia na časti kabíny a dôkladne rozotrite, napr. štetcom a nechajte pôsobiť 2 až 3 minúty. Nečistoty odstráňte handričkou (na ťažko dostupné miesta je vhodné použiť radšej zubnú kefku). Povrch dôkladne opláchnite čistou vodou a osušte handričkou s povrchom z mikrovlákna. Čistenie vykonávajte pravidelne podľa potreby. V prípade plesní, húb (škárovacej hmoty), zafarbenia a zápachu moču, tukových usadenín (akryl, email, keramika) aplikujte prípravok "Toalex" alebo "Odstraňovanie plesní" bez riedenia, "Gran Clor 2006" 2-5% roztoku a nechajte pôsobiť na povrchu:

Čas pôsobenia potrebný na zničenie baktérií a vírusov je 5 minút.
Čas pôsobenia potrebný na zničenie húb a plesní je 15 minút.

Ostatné postupy – ako pri odvápňovaní.

 

Bežné umývanie a starostlivosť

Na znečistený, suchý alebo mokrý povrch naneste prípravok rozprašovačom ("Sprchové kabínky""Sanit GT""Sanit" 3% roztok, "Sanit Dez" 3% roztok) 2-3 ml 2 až 3 ml na 1 m2 povrchu. Utrite a vyleštite povrch do sucha.

Poznámka: Práce by sa mali vykonávať pravidelne – každý deň po použití sprchovej kabínky.

 

Priebežná dezinfekcia

Takáto dezinfekcia je potrebná v prípade častého používania. Prípravok DS-1 GT alebo DS-1 nastriekajte v pomere 1:9 spolu s vodou pomocou rozprašovača alebo utrite vlhkou handričkou z mikrovlákna.

Dezinfekcia prebieha po 1 minúte.

Nevyžaduje sa oplachovanie.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie