Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Filmop EASY WASH Kit, komplet s násadou – súprava na čistenie podláh

Súprava na čistenie podláh Filmop EASY WASH kit vyniká dlhou životnosťou a jednoduchým používaním. Vedro so žmýkacím systémom, násada na mop a návlek z mikrovlákna.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
31.3.2023
Možnosti doručenia
Kód: 0000SE3815UA
€56 / ks €46,67 bez DPH €56 / 1 ks
Filmop EASY WASH Kit, komplet s násadou – súprava na čistenie podláh

100% ECO Ekologická sada - Easy Wash na čistenie podláh.
100% ekologický produkt. Vďaka polypropylénovej štruktúre a absencii kovových častí je táto sada po skončení životnosti úplne recyklovateľná. Mikrovlákno Energy-Fur, vyrobené pomocou slnečnej energie, výrazne znižuje spotrebu vody a čistiacich prostriedkov, čo sa premieta do menšieho dopadu na životné prostredie.

Easy Wash uľahčuje čistenie, chráni zdravie a zaisťuje maximálnu hygienu. Inovatívny systém uchytenia a odoberania návleku mopu zjednodušuje a urýchľuje upratovanie. S mopom Easy Wash nie je potrebné byť stále v predklone, preto zabudnite na nepríjemné bolesti chrbta. Upratané máte raz-dva, ani sa nestihnete unaviť. Tým, že návlek opláchnete vo vode bez potreby jeho mechanického preplachovania, neprichádzate do kontaktu s vodou, čo má význam najmä z hygienického a zdravotného hľadiska. Tento systém predchádza šíreniu vírusov a baktérií.

Vedro s inovatívnym systémom žmýkania
Easy Wash sa vyznačuje ergonomickým dizajnom, ktorý bol špeciálne vyvinutý na uľahčenie vykonávania rôznych činností. Široký otvor vedra uľahčuje jeho naplnenie vodou, špeciálny tvar časti na žmýkanie, tzv. sita, zjednodušuje manipuláciu s násadou a mopom. Žmýka intuitívne, navyše praktická zadná rukoväť uľahčuje držanie vedra pri jeho vyprázdňovaní. Nakoniec integrovaný hák na rukoväti umožňuje jednoduché pripevnenie náradia a udržiava ho v pevnej polohe na vedre. Polypropylén, ktorý bol použitý na výrobu, je zárukou vysokej odolnosti voči nárazom a častému používaniu, čo sa premieta do dlhej životnosti.

Náhrada na mop Easy Wash
Opätovne použiteľná náhrada na „plochý“ mop je vyrobená z mikrovlákna Denier pre efektívnu spotrebu vody a čistiaceho prostriedku. Je ideálna na stredne znečistené podlahy. Mikrovlákno preniká hlboko do drážok a pórov v podlahe, zachytáva a odstraňuje prach bez poškriabania a zadržiava nečistoty až do ich uvoľnenia v práčke. Tým sme prezradili, ako jednoducho sa táto náhrada na mop čistí – môžete ju pokojne prať v práčke a potom znovu použiť. Čistiaci účinok a dlhá životnosť mikrovlákna zaručujú optimálne úspory pri zachovaní vysokých štandardov čistenia. Vhodný aj na použitie s dezinfekčnými prostriedkami, čím zbavíte podlahu väčšiny mikroorganizmov a baktérii. Dve klapky na bokoch zaisťujú bezpečnejšie upevnenie návleku na držiak mopu.

Nezabúdajte na pravidelnú výmenu novej náhrady na mop. Kúpte si do zásoby - Filmop EASY WASH návlek na mop.

Sada obsahuje:
- vedro s objemom 15L so systémom žmýkania (tzv. sito),
- skladaciu kovovú tyč,
- držiak mopu,
- návlek na mop z mikrovlákna Energy-Fur, rozmery 30x15 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: NA ČISTENIE
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.3 kg

Filmop / Easy Wash

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

TENZI TopEfekt Zero – ekologický, zdravotne nezávadný čistič interiéru
od €4,20

Prípravok Tenzi TopEfekt Zero je celkom zdravotne nezávadný, bez obsahu chemických látok. Vhodný aj pre čistenie domácnosti s malými deťmi a alergikov.

Kód: B05/05
TENZI TopEfekt Citro – pravidelná údržba a čistenie lesklých povrchov
od €5,80

Čistenie lesklých povrchov nikdy nebolo také jednoduché. Čistič Tenzi TopEfekt Citro čistí lesklé povrchy a podlahy a zanecháva príjemnú citrónovú vôňu.

Kód: B-04/001
TENZI TopEfekt Contra – univerzálny prostriedok na čistenie priemyselných podláh 10L
€80,90

Na čistenie veľkých plôch použite vysoko účinný alkalický prostriedok Tenzi TopEfekt Conta. 10 l balenie na čistenie pomocou podlahového čistiaceho stroja.

Kód: I-04/010
TENZI TopEfekt Diam – protišmykový koncentrát na čistenie podláh
od €7,30

Vráťte podlahe lesk bez rizika pošmyknutia. Tenzi čistiaci prípravok TopEfekt Diam vyčistí podlahu, ochráni ju a dodá jej protišmykovú vrstvu.

Kód: P-03/001
TENZI TopEfekt Exotic – pravidelná starostlivosť o interiérové vybavenie a podlahy
od €5,60

Tenzi TopEfekt Exotic je čistiaci prípravok, ktorý je vhodné mať poruke. Je ideálny na umývanie podláh a interiérového vybavenia. S vôňou exotického ovocia.

Kód: P-11/001
TENZI TopEfekt Normal – každodenné čistenie matných podláh
od €4,50

Tenzi TopEfekt Normal je ten najlepší prostriedok na každodenné čistenie a údržbu vysoko frekventovaných priestorov. S príjemnou citrónovou vôňou.

Kód: P-04/001