Filmop

O značke FILMOP

filmop-logo

Firma Filmop bola zriadená s ambíciou špecializácie na produkciu manuálneho čistiacieho náradia určeného pre profesionálnych užívateľov. Jej sídlo sa nachádza v prestížnej priemyselnej zóne na severovýchode Talianska. Ako lídra v segmente profesionálneho upratovacieho náradia ju vyznačuje stabilita a dôvera, ktorú si získala u tisícok odborníkov v tomto odvetví. S odhodlaním upevňuje reputáciu talianskej značky na medzinárodnej scéne. Filmop sa od svojich počiatkov až po súčasnosť vyznačuje samostatným návrhom, plánovaním a výrobou svojich produktov, čo všetko sa deje výhradne na talianskej pôde, čím zdôrazňuje svoje odhodlanie pre "Made in Italy" kvalitu.

Spoločnosť Filmop disponuje výrobnými priestormi o rozlohe približne 30 000 m², ktoré zahrňujú sklady pre skladovanie finálnych produktov a polotovarov, ako aj kancelárske priestory pre administratívu, obchodné a nákupné tímy, výrobné a montážne oddelenia a výskumné laboratóriá pre inovácie a rozvoj. Produkty Filmopu si našli cestu do viac než 80 krajín sveta, kde sú známe svojou rýchlosťou doručenia, vrcholnou spoľahlivosťou a efektívnosťou. Od roku 1997 firma pôsobí prostredníctvom svojej francúzskej filiálky a od roku 2004 rozšírila svoje operácie aj do Spojených štátov amerických.

 

Cena

670
1670
5 položiek celkom
Filmop - Úložný organizér na čistiace prostriedky
Tip
€29,90 / ks

Šikovný a praktický úložný organizér na čistiace prostriedky a pomôcky Flipmop nesmie chýbať v žiadnej domácnosti, dielni či prevádzke.

T0FI3690U
Filmop EASY WASH Kit, komplet s násadou – súprava na čistenie podláh
–12 %
€69,90 / ks

Súprava na čistenie podláh Filmop EASY WASH kit vyniká dlhou životnosťou a jednoduchým používaním. Vedro so žmýkacím systémom, násada na mop a návlek z mikrovlákna.

0000SE3815UA
Filmop EASY WASH návlek na mop – náhrada k sade Filmop EASY WASH Kit
€14,90 / ks

Náhrada na mop Filmop EASY WASH z mikrovlákna zbaví vašu podlahu nečistôt aj baktérií. Ideálna k sade Filmop Easy Wash kit. Možné prať v pračke.

T0FIPN0311N00
Filmop Line - Náhradná guma do stierky na okná 71 cm
€6,90 / ks

Náhradná guma do stierky, aby ste okná vyčistili ako profesionál. Kvalita od výrobcu Filmop. S dĺžkou 71 cm.

FI9272
Filmop Line – Stierka na okná 35 cm, nehrdzavejúca oceľ
€21,90 / ks

Uľahčite si umývanie okien pomocou kvalitnej stierky z nehrdzavejúcej ocele a prírodnej gumy od výrobcu Filmop. Zopár ťahov a vidíte na celý svet.

FI9252

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom