TENZI TopEfekt® Diam – protišmykový koncentrát na čistenie podláh

Kód: P-03/001 P-03/005 P-03/010 Zvoľte variant
€8,90 / ks €31,90 / ks €59,90 / ks od €8,90 / ks €7,42 bez DPH €26,58 bez DPH €49,92 bez DPH od €7,42 bez DPH €8,90 / 1 l €6,38 / 1 l €5,99 / 1 l
Skladom (13 ks) Skladom (3 ks) Na centrálnom sklade Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
24.7.2024 24.7.2024 2.8.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Vráťte podlahe lesk bez rizika pošmyknutia. Tenzi čistiaci prípravok TopEfekt Diam vyčistí podlahu, ochráni ju a dodá jej protišmykovú vrstvu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistenie podlahy prináša so sebou riziko zranenia. Hoci podvedome zbystríme pozornosť, pretože nám hrozí pošmyknutie, občas sa jednoducho stane, že sa niekto šmykne a spadne. Prostriedok Tenzi TopEfekt Diam síce nie je zázračný produkt, ktorý ochráni všetkých pred pádom, dokáže však znížiť riziko pošmyknutia svojou schopnosťou dodať podlahe protišmykovú vrstvu. Obzvlášť je to účelné tam, kde je riziko pošmyknutia dvojnásobné. Hovoríme napríklad o športových zariadeniach, halách a telocvičniach, sociálnych zariadeniach, nemocniciach, stravovacích zariadeniach a pod.

Tenzi TopEfekt Diam je ošetrujúci prípravok na báze voskových emulzií. Okrem protišmykových ponúka aj antireflexné a antistatické vlastnosti. Svetlo sa od podlahy neodráža, neusádza sa na nej prach. Ošetrovaný povrch chráni a zabraňuje usádzaniu nových nečistôt. Každodenné používanie dopĺňa a obnovuje polymérové vrstvy. Podlaha po zmytí získa lesk, no ostáva bezpečná s protišmykovou vrstvou. TopEfekt Diam môžete použiť aj na leštenie do vysokého lesku. Vhodný na čistenie keramickej dlažby, kameňa, PVC, lakovaného dreva, ošetreného korku, gumy, linolea a pod.

 

Ako použiť Tenzi TopEfekt Diam:

  1. Prípravok dodávame v balení 1 l, 5 l a 10 l.
  2. Čistič je vhodný pre ručné umývanie aj strojové čistenie.
  3. Pred použitím si pripravte roztok. Jeho sila závisí od toho, aké odolné škvrny potrebujete vyčistiť.
  4. Na ručné čistenie si pripravte roztok: 25 - 50 ml / 10 l vody.
  5. Na strojové čistenie si pripravte roztok: 50 – 100 ml / 10 l vody.
  6. Pripravený roztok naneste na znečistený povrch. Nie je potrebné oplachovanie vodou.

Do pozornosti dávame aj ďalšie prípravky z rady Tenzi TopEfekt. Nájdete tu čistič tvrdých a textilných povrchov, prípravok na údržbu interiéru, protišmykový koncentrát na podlahy, prípravok na odstránenie machu zo striech a veľa iného. Všetky produkty nájdete v kategórii Hygiena Line.

 

Technické parametre:

Druh prípravku: protišmykový čistič lesklých podláh
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l, 5 l a 10 l
Konzistencia: tekutý koncentrát
Spôsob aplikácie: pripravte si roztok v správnom pomere koncentrátu a vody
Použitie: podlahy, tvrdé povrchy, kameň, PVC, korok, klinker, guma, linoleum
Vlastnosti: účinne vyčistí škvrny a nečistoty, nezanecháva šmuhy, PH 8,5, protišmykové,  antistatické a antireflexné vlastnosti, vráti podlahe lesk

Dodatočné parametre

Kategória: Podlahy - pravidelné umývanie, údržba, Koncentrát 8,5
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 8,5
5
3x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
H Avatar autora | 4.12.2023
OK
4
Avatar autora | 7.2.2023
Ešte sa šmýka
P Avatar autora ProChem.sk (Administrátor) 21.2.2024
Pán Ľuboš, bohužiaľ tento produkt nie je náter a nevytvára dlhodobú protišmykovú vrstvu. Produkt má za účel umyť podlahu a zároveň nevytvoriť vrstvu, ktorá nezvyšuje pravdepodobnosť sklzu.
5
Avatar autora | 6.2.2023
Ok
5
R Avatar autora | 26.8.2022
Používam v práci na umývanie podlahy v telocvični a som spokojná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.