Filmop Line - Náhradná guma do stierky na okná 71 cm

Kód: FI9272
€6,90 / ks €5,75 bez DPH €6,90 / 1 ks
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Náhradná guma do stierky, aby ste okná vyčistili ako profesionál. Kvalita od výrobcu Filmop. S dĺžkou 71 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Umývanie okien spravidla nepatrí medzi činnosti, ktoré by si ktokoľvek z nás užíval. Existujú ale možnosti, ktoré dokážu túto nevyhnutnosť spríjemniť a uľahčiť. Mnohé gazdinky napríklad nedajú dopustiť na gumenú stierku na okná.

Prečo umývame okná? Aby sme videli ten krásny svet tam vonku, aby sme sa cítili príjemne vo svojom domove, aby sme predĺžili životnosť okien a okenných rámov. Môžete byť akokoľvek zruční, ak však máte tých nesprávnych pomocníkov, upratovanie bude pre vás utrpením.

Je prirodzené, že guma na stierke, ktorá kĺže po skle, sa časom opotrebuje. Preto majte v zásobe dostatok gumenej náhrady, z ktorej si môžete kedykoľvek odstrihnúť požadovanú dĺžku a vymeniť ju na stierke. Náhradná guma na stierku od výrobcu Filmop je kvalitný produkt s uzavretými bunkami, aby sa dovnútra nedostala špina a baktérie.  Je vyrobená z prírodnej gumy a určená na umývanie okien, zrkadiel, autoskiel a výkladov.

Kvalitu gumy oceňujú aj profesionálne upratovacie firmy, používa sa aj na čistenie v obchodoch, hypermarketoch, hoteloch a pod. Náhradná guma na stierku od Filmop je dodávaná v dĺžke 71 cm.

Technické parametre:
Typ: náhradná guma do stierky
Množstvo v balení: 1 ks
Rozmer: 71 cm
Použitie: na čistenie okien, skiel, autoskiel, zrkadiel, aj na profesionálne používanie
Vlastnosti: jemná a šetrná k povrchom, kvalitné prevedenie, prírodná guma

Dodatočné parametre

Kategória: Na čistenie okien
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O značke FILMOP

filmop-logo

Firma Filmop bola zriadená s ambíciou špecializácie na produkciu manuálneho čistiacieho náradia určeného pre profesionálnych užívateľov. Jej sídlo sa nachádza v prestížnej priemyselnej zóne na severovýchode Talianska. Ako lídra v segmente profesionálneho upratovacieho náradia ju vyznačuje stabilita a dôvera, ktorú si získala u tisícok odborníkov v tomto odvetví. S odhodlaním upevňuje reputáciu talianskej značky na medzinárodnej scéne. Filmop sa od svojich počiatkov až po súčasnosť vyznačuje samostatným návrhom, plánovaním a výrobou svojich produktov, čo všetko sa deje výhradne na talianskej pôde, čím zdôrazňuje svoje odhodlanie pre "Made in Italy" kvalitu.

Spoločnosť Filmop disponuje výrobnými priestormi o rozlohe približne 30 000 m², ktoré zahrňujú sklady pre skladovanie finálnych produktov a polotovarov, ako aj kancelárske priestory pre administratívu, obchodné a nákupné tímy, výrobné a montážne oddelenia a výskumné laboratóriá pre inovácie a rozvoj. Produkty Filmopu si našli cestu do viac než 80 krajín sveta, kde sú známe svojou rýchlosťou doručenia, vrcholnou spoľahlivosťou a efektívnosťou. Od roku 1997 firma pôsobí prostredníctvom svojej francúzskej filiálky a od roku 2004 rozšírila svoje operácie aj do Spojených štátov amerických.