TENZI Cockpit Cleaner GT – šetrne vyčistí kokpit auta

Kód: W-113/600
€6,90 / ks €5,75 bez DPH €11,50 / 1 l
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia

Mandarínkovú vôňu vo vnútri vášho auta zanechá čistič Tenzi Cockpit Cleaner GT, ktorý zbaví nečistôt a usadenín všetky tvrdé povrchy v interiéri vozidla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hoci sa to na prvý pohľad nezdá, interiér auta často trpí oveľa viac ako exteriér. Je to zapríčinené tým, že materiály, použité vo vnútri auta, sú oveľa jemnejšie, a teda citlivejšie na mechanické poškodenie a zanesenie špinou. Na jednoduchú údržbu poslúži prípravok Tenzi Cockpit Cleaner GT.

Čistič Tenzi Cockpit Cleaner GT je funkčný prípravok vo forme rozprašovača. Ak interiér svojho auta zveríte do rúk tomuto odborníkovi, nebudete potrebovať žiadne ďalšie prostriedky. Tenzi Cockpit Cleaner GT obsahuje neiónové povrchovo aktívne látky, ktoré sú celkom biologicky odbúrateľné. Šetrne vyčistí ošetrovaný povrch, zbaví ho prevádzkových nečistôt, prachu, odtlačkov prstov a rôznych usadenín. Je univerzálny, „first aid“ pre ošetrenie všetkých tvrdých povrchov v interiéri auta. Použite ho na palubnú dosku, volant, plastové prvky, lakovanú kožu, drevené a drevu podobné povrchy, lamináty a dyhy. Prípravok sa jednoducho používa, vďaka nemu si vytvoríte príjemné prostredie aj v aute, a to je azda najväčší benefit. Ak k tomu pripočítame sviežu mandarínkovú vôňu, za „ľudovú cenu“ získate čistiaci prostriedok, ktorý dostane kokpit vášho vozidla do TOP stavu.

Ako použiť Tenzi Cockpit Cleaner GT:

  1. Prípravok dodávame v 0,6 l balení.
  2. Vyskúšajte na malej menej viditeľnej ploche, aby ste otestovali trvácnosť farby.
  3. Rovnomerne nastriekajte na povrch.
  4. Dôkladne rozotrite po povrchu, najlepšie handričkou z mikrovlákna, na ťažko dostupné miesta použite štetec s jemnými štetinami.
  5. Nechajte pôsobiť 15-20 sekúnd.
  6. Uvoľnené nečistoty zotrite druhou čistou handričkou namočenou v čistej vode. Tento bod opakujte dovtedy, kým povrch nie je celkom čistý.

Technické parametre:

Druh prípravku: vyčistí interiér auta
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 0,6 l
Konzistencia: tekutý
Spôsob aplikácie: rozprašovač
Použitie: palubná doska a všetky prvky z tvrdého materiálu vo vnútri auta
Vlastnosti: odstraňuje nečistoty, odtlačky prstov, prach, rozpúšťa usadeniny, mandarínková vôňa                                          

Dodatočné parametre

Kategória: Vnútorné povrchy
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Množstvo v kartóne: 9 ks
? Stupnica pH: 11

Test produktu TENZI Cockpit Cleaner GT

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.