TENZI Sil Kok – starostlivosť o kokpit, prírodný saténový povrch

Kód: W-16/600
€6,60 / ks €5,50 bez DPH €11 / 1 l
Skladom (13 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Na čistenie a ošetrenie palubnej dosky a plastových prvkov vo vnútri auta použite antireflexný čistiaci prípravok Tenzi Sil Kok GT. Nezanecháva šmuhy.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlhé roky užívania auta sa podpíšu na jeho vzhľade. Toto opotrebovanie je vidieť nielen na karosérií a kolesách, ale aj na stave interiéru. Tu a tam sa niečo zašpiní, odrie a popraská, potom sa v drobných prasklinách usádzajú nečistoty. Najviac viditeľné to je na prístrojovej doske a ostatných plastových prvkoch vo vnútri auta. Našťastie, existuje spôsob, ako plastové prvky vyčistiť bez poškriabania a ošetriť ich, pričom si to vyžaduje minimum vášho času. Všetko za pár minút pomocou čistiaceho prípravku Tenzi Sil Kok GT.

V interiéri auta trpia najviac tie časti, ktorých sa dotýkame najčastejšie. Preto si zaslúžia pravidelnú starostlivosť. Čistič Tenzi Sil Kok GT je šetrný nielen k palubnej doske, použite ho aj na volant, priestor pre rádio, riadiacu páku a časti okolo nej, plastové prvky na dverách a podhľadoch a pod. Sil Kok GT ukrýva v sebe inovatívnu receptúru, ktorej základ tvoria ošetrujúce zložky. Práve tie majú za následok, že ošetrené prvky ostávajú perfektne čisté, bez zvýšeného lesku. Antireflexný prípravok vytvára ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje znehodnoteniu plastu. Odstraňuje nečistoty, nezanecháva mastné fľaky a šmuhy, a čo je najlepšie, jednoducho sa používa. Výsledkom je efekt prírodného saténu. V interiéri auta ostáva dlho po použití prípravku príjemná svieža vôňa.

Ako použiť Tenzi Sil Kok GT:

  1. Prípravok dodávame v 0,6 l balení.
  2. Vyskúšajte na malej menej viditeľnej ploche, aby ste otestovali trvácnosť farby.
  3. Rovnomerne nastriekajte na povrch.
  4. Na čistenie používajte jedine handričku z mikrovlákna.
  5. Vyleštite dosucha.

Technické parametre:

Druh prípravku: vyčistí a ošetrí palubnú dosku a plastové prvky
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 0,6 l
Konzistencia: tekutý
Spôsob aplikácie: rozprašovač
Použitie: prístrojová doska, volant, plastové prvky
Vlastnosti: odstraňuje nečistoty, zanecháva saténový povrch, ošetruje, antireflexný, príjemná vôňa    

Dodatočné parametre

Kategória: Vnútorné povrchy, Na okamžité použitie 5,5
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Stupnica pH: 5,5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.