TENZI Motorplast – ošetrenie motorového priestoru

Kód: A-141/005
Tip
Značka: TENZI
€39 / ks €32,50 bez DPH €7,80 / 1 l
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia

Motorový priestor účinne ošetrí prostriedok Tenzi Motorplast. Má skvelé antistatické a hydrofóbne vlastnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Srdce automobilu? Bezpochybne motor. Väčšina motoristov presne vie, ako vyčistiť karosériu alebo interiér auta. Taktiež si uvedomujeme, že najúčinnejšia je pravidelná údržba. Žiaľ, často zabúdame na motorový priestor a pritom motor je prvkom automobilu, ktorý sa pomerne rýchlo zašpiní. Okrem toho, že špinavý motor vyzerá zanedbane, hromadenie nečistôt sťažuje identifikáciu akýchkoľvek porúch v pohonnej jednotke. Preto si zvyknete pri údržbe vozidla používať aj prostriedok Tenzi Motorplast, ktorý dodá efekt nového motora.

Ak sa rozhodnete motor umývať osobne, mali by ste byť vopred dobre pripravení. V prípravku Tenzi Motorplast nájdete skvelého pomocníka. Prípravok je určený pre plastové, gumové, lakované a chrómované prvky. Účinne konzervuje, rôzne kryty, kabeláž a gumené hadice, plastové a kovové prvky a pod. Po nanesení sa rýchlo vstrebáva do materiálu, pričom nezanecháva šmuhy ani lepkavý povlak, nespôsobuje hrdzu na kovových častiach. Čistenému povrchu predáva svoje antistatické a hydrofóbne vlastnosti. Ochranná vrstva odpudzuje prach a vodu, ktorá v podobe perličiek skĺzne z povrchu. Po použití Tenzi Motorplast bude motor vášho auta vyzerať ako nový, oživí farby a lesk. Môžete ho použiť na mokré aj suché povrchy. Je odolný voči vysokým teplotám až do 250 °C.

Ako použiť Tenzi Motorplast:

  1. Prípravok dodávame v 5 l balení.
  2. Prípravok je určený na okamžité použitie, bez potreby jeho riedenia.
  3. Nastriekajte prípravok na povrch pomocou rozprašovača.
  4. Rovnomerne rozotrite a nechajte zaschnúť.
  5. Minimálna pracovná teplota + 5°C.
  6. Vyvarujte sa jeho použitiu na behúň pneumatík, ochranný povlak, ktorý detailer vytvorí, by mohol spôsobiť šmyk na vozovke.

Technické parametre:

Druh prípravku: konzervuje motorový priestor
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 5 l
Konzistencia: tekutý prípravok
Spôsob aplikácie: rozprašovač
Použitie: motor, rôzne kryty, kabeláž a gumené hadice, plastové a kovové prvky a pod
Vlastnosti: antistatický, hydrofóbny, nezanecháva šmuhy

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie špeciálne produkty, Na okamžité použitie 5
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Stupnica pH: 5 - slabo kyslé
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
H Avatar autora | 12.9.2023
+ Skvelý produkt

5
T Avatar autora | 24.11.2022
Používam pri každom čistení motorového priestoru na finálny efekt. Stačí len aplikovať a nechať. Nie je lepkavý, zanechá pekný vzhľad.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.