TENZI Car Shine GT – lesk a ochrana autolaku

Kód: A-33/001S A-33/005 Zvoľte variant
€6,90 / ks €18,90 / ks od €6,90 / ks €5,75 bez DPH €15,75 bez DPH od €5,75 bez DPH €6,90 / 1 l €3,78 / 1 l
Skladom (11 ks) Skladom (4 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
27.5.2024 27.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Vaše auto zažiari, keď naň aplikujete prípravok Tenzi Car Shine GT. Vráti laku lesk, oživí farby, odstráni drobné nečistoty a dodá mu ochrannú vrstvu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na dôkladné umytie auta dnes už nestačí iba špongia a obyčajný kuchynský saponát. Umývanie auta pozostáva z niekoľkých krokov, kde opláchnutie a umytie šampónom je iba začiatok. Zvyčajne sa po umytí karosérie autošampónom alebo aktívnou penou aplikuje tekutý vosk, lesk a pod. Existuje tiež mnoho prípravkov, ktoré dokážu zamaskovať škrabance a vyplniť trhlinky. Takúto službu a veľa iného ponúka prípravok Tenzi Car Shine GT.

Tenzi Car Shine GT je profesionálny prípravok na leštenie laku na vozidlách. Oživí akýkoľvek farebný aj metalizovaný lak, starý aj nový autolak, obnoví aj ďalšie lesklé povrchy. Vhodný na chrómové, lakované drevené, plastové a sklenené povrchy. Obsahuje izopropylalkohol, ktorý je pre lak bezpečný, nezasahuje do jeho štruktúry, neovplyvňuje farbu ani lesk. Prípravok Tanzi Car Shine GT sa dodáva v praktickom rozprašovači, jeho účinok je okamžitý. Vďaka obsahu polymérov najnovšej generácie vypĺňa drobné škrabance na laku, spevňuje farbu, odstraňuje drobné nečistoty, fľaky a škvrny od tvrdej vody, uľahčuje odparovanie. Chráni lak pred znečistením a meniacimi sa poveternostnými podmienkami. Jeho použitie sa odporúča ihneď po základnom umytí.

Ako použiť Tenzi Car Shine GT:

  1. Prípravok dodávame v 1 l a 5 l balení.
  2. Určený na okamžité použitie.
  3. Pomocou rozprašovača nastriekajte priamo na čistý a suchý povrch.
  4. Zotrite handričkou z mikrovlákna. Nie je potrebné povrch leštiť.
  5. Nepoužívajte na teplých a horúcich povrchoch.

Technické parametre:

Druh prípravku: lesk autolaku
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l, 5 l
Konzistencia: tekutý prípravok
Spôsob aplikácie: rozprašovačom
Použitie: farebný aj metalízovaný autolak, starý aj čerstvý lak, chrómové, lakované drevené, plastové a sklenené povrchy
Vlastnosti: dodáva lesk, oživuje farbu, dodáva ochrannú vrstvu pred vplyvmi počasia a UV, vypĺňa drobné škrabance, odstraňuje drobné nečistoty, jednoduchá aplikácia

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o karosériu po umytí
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Množstvo v kartóne: 12 ks
? Stupnica pH: 9 - slabo zásadité

Test produktu TENZI Car Shine GT

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
H Avatar autora | 15.2.2024
Super
5
H Avatar autora | 6.12.2023
Super, odporúčam.
5
Avatar autora | 30.6.2022
+ Nádherne nalesti auto
+ Funguje
+ Spokojnosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.