TENZI Čistenie LCD obrazoviek GT

Kód: W-82/600
Tip
Značka: TENZI
€4,40 / ks €3,67 bez DPH €7,33 / 1 l
Skladom (7 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Bezalkoholový prostriedok na čistenie sklenených plôch, displejov z tekutých kryštálov a plastových povrchov. Odporúča sa pre monitory, plazmové obrazovky, LCD, TV, displeje, klávesnice, mobilné telefóny, navigačné systémy a diaľkové ovládače. Účinne odstraňuje odtlačky prstov, mastné stopy, organické nečistoty a prach z hladkých a poréznych povrchov. Zanecháva antistatickú vrstvu, ktorá znižuje opätovné znečistenie. Má príjemnú vôňu. Bez alkoholu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odtlačky prstov, šmuhy, prach, množstvo špiny a baktérie, toto všetko doslova priťahujú povrchy elektroniky, ktorú používame denno-denne. Práve preto, že ju používame tak často, mali by sme nájsť spôsob, ako ju správne čistiť. Prvú pomoc vám poskytne účinný prípravok Tenzi Čistenie LCD obrazoviek GT.

Prípravok je dodávaný v praktickom rozprašovači. Je vhodný na čistenie povrchov všetkých displejov, tabletov, laptopov, čítačiek, mobilov, obrazoviek obrábacích strojov a podobne. Ruší vás odtlačok či šmuha na televízore? Jednoducho ju zotrite. Tenzi čistič neublíži ani LCD obrazovkám, OLED alebo plazmovým obrazovkám. Aplikovať ho môžete tak na hladký, ako aj na porézny povrch. Čistí účinne bez poškodenia antireflexnej vrstvy. Je antistatický, zanecháva elektrostatickú vrstvu, ktorá znižuje opätovné znečistenie. Pretože je bez obsahu alkoholu, je vhodný aj pre alergikov. Navyše má príjemnú vôňu. 

Ako použiť Tenzi Čistenie LCD obrazoviek:
  1. Na povrch naneste malé množstvo prípravku pomocou rozprašovača.
  2. Pomocou mäkkej handričky rozotrite po celej ploche a utrite dosucha.
Technické parametre:
Druh prípravku: čistenie obrazoviek a displejov
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 0,6 l
Konzistencia: hotový prípravok
Spôsob aplikácie: pomocou rozprašovača
Použitie: všetky typy displejov a obrazoviek
Vlastnosti: odstráni odtlačky, šmuhy, prach, antistatický, príjemná vôňa
 
Zloženie:
parfumy.
 
Bezpečnostné informácie:
Karta bezpečnostných údajov je k dispozícii na požiadanie pre profesionálnych používateľov.
Dátum spotreby za normálnych podmienok skladovania a číslo šarže - vytlačené na obale.
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
T Avatar autora | 4.4.2024
Príjemná vôňa, to že neobsahuje alkohol je potrebné ho trochu dôkladnejšie utrieť utierkou a hlavne ho neaplikovať na teplý povrch. Ináč je skvelý a odporúčam.
5
J Avatar autora | 29.6.2022
Nezanwchava šmuhy, spokojnosť s výsledkom…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.