Tenzi ProDetailing

Webová stránka značky: Tenzi ProDetailing

logo-prodetailingV2_

Tenzi Prodetailing – autokozmetika, ktorá posúva služby profesionálov na vyššiu úroveň. Autopredajne, autosalóny, showroomy, autoservisy, dielne, autoumyvárne, detailingové a prodetailingové štúdia. S našimi prodetailingovými produktmi sa profesionáli hravo stanú aj z vás. Uľahčite si detailnú starostlivosť profesionálnymi high-tech výrobkami, ktoré máme sami vyskúšané a o kvalitách ktorých hovoria spokojní užívatelia. Ponúkame širokú škálu Tenzi produktov od dlhotrvajúcich keramických náterov až po hĺbkové čističe interiérov a exteriérov. Dekontaminácia karosérie, keramická ochrana, Carnauba produkty, impregnácia povrchov – pozrite si celú radu našich produktov a príslušenstva pre profesionálne čisté detaily auta.

Cena

489
1489
43 položiek celkom
TENZI ProDetailing PR DEEP BLACK TIRES 0.7 L – sýta čierna pre pneumatiky, plastové a gumené diely
€28,90 / ks

Prodetailing PR Deep Black Tires vráti farbu pneumatikách, gumeným a plastovým dielom. Vyblednutej čiernej vráti sýtosť a dodá jej  mokrý vzhľad.

DP-17/700
TENZI ProDetailing APC IN koncentrát 0.7L – univerzálny čistič silne znečistených povrchov v interiéry auta
€9,90 / ks

Na rýchle a účinné čistenie silne znečistených povrchov v interiéri auta použite Prodetailing APC IN koncentrát. Jednoduché používanie. Príjemná vôňa.

+ ďalšie
DP-02/700
TENZI ProDetailing Car Shine 0,7L – rýchly finish po umývaní, odstraňuje škvrny od vody
Tip
€7,90 / ks

Účinný a extrémne rýchly prostriedok na leštenie exteriéru auta. Prodetailing Car Shine odstráni ľahký prach a vodné škvrny. Bezpečný k akémukoľvek náteru.

DP-03/700
TENZI ProDetailing COCKPIT Care 0.7L – antistatický prípravok pre starostlivosť o kokpity
€8,90 / ks

Zatočte s prachom v interiéri auta. Na palubovú dosku a ďalšie plastové povrchy nastriekajte Prodetailer Cockpit Care. V aute po ňom ostane príjemná vôňa.

DP-22/700
TENZI ProDetailer RLS 0.7 L – hydrofóbna ochrana keramických lakov a skiel
€17,90 / ks

Tenzi ProDetailer RLS 0.7 L aplikujte na lak a sklené plochy na aute. Lak sa rozžiari už po prvom použití, zároveň získa vysokú odolnosť a super hydrofóbnosť.

DP-05/700
TENZI ProDetailing Carnauba 66 0,7 l – jedinečný karnaubský vosk pre ochranu karosérie
€22,10 / ks

Tenzi Prodetailer Carnauba 66 s 66% obsahom prírodného karnaubského vosku pre dokonalý vzhľad vášho auta. Vytiahne tóny farby a znásobí lesk.

DP-11/700
glass ceramic hydro plus 2023 1
Novinka Tip
€8,50 / ks

TENZI ProDetailing Glass Ceramic Hydro+ pre bezpečnú a pohodlnú jazdu. Vytvára na skle tenkú ochrannú vrstvu s vysokými hydrofóbnymi vlastnosťami. Na sklá, zrkadlá, svetlá.

DP-389/700
TENZI ProDetailing APC IN GT 0.7L – univerzálny čistič silne znečistených povrchov
€8,30 / ks

Na rýchle a účinné čistenie silne znečistených povrchov v interiéri auta použite Prodetailing APC IN GT v rozprašovači. Jednoduché používanie. Príjemná vôňa.

DP-01/700
ceramic hydro plus 700ml
Novinka Tip
€26,90 / ks

Tenzi ProDetailing Ceramic Hydro+ vráti vášmu autu jas a ochráni ho pred znečistením a škrabancami. Exteriér auta získa hydrofóbne vlastnosti a UV ochranu.

DP-388/700
TENZI Prodetailing Diamond Drop – najodolnejší a vodoodpudivý keramický povlak na autolak
Tip
€86,90 / ks

Nie je nič krajšie ako dokonalý lesk vášho auta. Vodoodpudivý keramický povlak Tenzi Diamond Drop zaistí niekoľkoročnú ochranu autolaku.

DP-33/050
TENZI ProDetailing IPA Cleaner – odmastenie laku a okien pre nanesením ochranných vrstiev
Tip
€7,90 / ks

Pre dokonalé vyčistenie karosérie tu je Prodetailer IPA Cleaner. Účinne zbaví povrch mastných škvŕn a odtlačkov prstov. Auto je pripravené na ochranné vrstvy.

+ ďalšie
DP-23/700
TENZI Prodetailing LEATHER 3x0.7L čistiaca sada na KOŽENÝ INTERIÉR
Akcia
€39,40 –11 %
€34,90 / sada

Profesionálna sada na čistenie, impregnáciu a ošetrovanie koženého interiéru vo vašom automobile.

1113
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 43 položiek celkom