TENZI ProDetailing PUNKT 0.7L – rýchle a účinné odstraňovanie stôp dechtu a lepidla

Kód: P034B700
€32 / ks €26,67 bez DPH €45,71 / 1 l
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Zbavte exteriér auta ťažko odstrániteľných stôp dechtu, živice, lepidla a žuvačiek pomocou TENZI Prodetaileru PUNKT. S príjemnou pomarančovou vôňou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Viete, akej chyby sa najčastejšie dopúšťame, keď sa snažíme odstrániť stopy dechtu, lepidla, vosku či žuvačky? Myslíme si, že na všetko funguje žiletka alebo špachtľa. Robili to už naši otcovia a starí otcovia, tak prečo míňať peniaze na prípravok, ktorý vôbec nemusí byť účinný. Takéto neprofesionálne odstraňovanie je často časovo náročné, vyžaduje si to veľa energie, a najmä, môžu vzniknúť škrabance. Keď raz skúsite odstraňovač škvŕn Prodetailer Punkt, nebudete chcieť žiadny iný.

Prodetailer Punkt má špeciálnu receptúru na báze alkoholu a prírodných rozpúšťadiel. Neobsahuje agresívne látky, preto je skutočne šetrný k čistenému povrchu. Tento prípravok by ste mali použiť vždy, keď sa chystáte naniesť na karosériu lak alebo vosk. Ochranné nátery sa nanášajú na čistý povrch, a ten dosiahnete práve pomocou prodetaileru Punkt. Rozpúšťa a bezpečne odstraňuje škvrny a stopy po dechte, živici, smole, lepidla, žuvačky, parafínu, téru a pod. Hravo si poradí aj so škvrnami od fixiek, krému na topánky či niektorých farieb v spreji. Manipulácia s ním je jednoduchá a nevyžaduje si nijaké ďalšie pomôcky či nástroje. Navyše zanecháva intenzívnu sviežu pomarančovú vôňu.

 

Ako používať Tenzi ProDetailer Punkt:

  1. Nanášajte iba na čistý a suchý povrch.
  2. Ak prípravok používate prvýkrát, vyskúšajte ho na malej ploche, aby ste zistili, ako naň reaguje čistený povrch.
  3. Pomocou rozprašovača nastriekajte priamo na znečistené miesto.
  4. Nechajte pôsobiť 30-60 sekúnd v závislosti od sily znečistenia. Dávajte však pozor, aby prípravok nezaschol.
  5. Zotrite handričkou z mikrovlákna.
  6. Nepoužívajte na gumu, mäkké plasty a plexisklo.

 

Technické parametre:                   

Druh prípravku: na odstránenie škvŕn od dechtu, lepidla, žuvačiek a pod.
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 700 ml
Konzistencia: tekutý
Spôsob aplikácie: rozprašovač
Použitie: exteriér auta
Vlastnosti: šetrný k čistenému povrchu, rýchly a účinný na báze alkoholu a prírodných rozpúšťadiel

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-prodetailingV2_

Tenzi ProDetailing – autokozmetika, ktorá posúva služby profesionálov na vyššiu úroveň. Autopredajne, autosalóny, showroomy, autoservisy, dielne, autoumyvárne, detailingové a prodetailingové štúdia. S našimi prodetailingovými produktmi sa profesionáli hravo stanú aj z vás. Uľahčite si detailnú starostlivosť profesionálnymi high-tech výrobkami, ktoré máme sami vyskúšané a o kvalitách ktorých hovoria spokojní užívatelia. Ponúkame širokú škálu Tenzi produktov od dlhotrvajúcich keramických náterov až po hĺbkové čističe interiérov a exteriérov. Dekontaminácia karosérie, keramická ochrana, Carnauba produkty, impregnácia povrchov – pozrite si celú radu našich produktov a príslušenstva pre profesionálne čisté detaily auta.