Čierna kefa na čistenie pneumatík

Kód: 1428
€5,50 / ks €4,58 bez DPH €5,50 / 1 ks
Objednané
Môžeme doručiť do:
1.7.2024
Možnosti doručenia

Moderná detailingová kefa na čistenie bočníc pneumatík.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aká by mala byť profesionálna najkvalitnejšia kefa na čistenie pneumatík?

Sme presvedčení, že práve táto profesionálna čistiaca kefa spĺňa všetky nevyhnutné kritéria efektívneho čistenia bočníc pneumatík. Táto kefa má optimálnu veľkosť a je odolná, takže bez obáv ju môžete požívať pri dôkladnom čistení a naviac ešte, dá sa s ňou veľmi pohodlne a efektívne pracovať. Štetiny majú dĺžku okolo 25 mm, sú umiestnené husto vedľa seba, čo znamená, že môžete veľmi rýchlo a účinne vyčistiť bočnice pneumatík. Ďalšou výhodou je to, že pri čistení nedochádza k znečisteniu štetín, ako tomu bolo u predošlých typoch s krátkymi štetinami, ktoré boli ohybné do maximálnej vzdialenosti 10 mm.

"Modernizujte -inovujte"

Kefa na čistenie pneumatík sa dá charakterizovať ako moderná detailingová kefa na čistenie bočníc, ktorá má účinné, odolnejšie štetiny a efektívne vyčistí všetky plochy bočníc a najmä v spodnej časti pneumatík.

Hlavná plocha kefy má rozmery 7 x 5 cm - čo znamená, že sa môže univerzálne používať takmer pre všetky druhy pneumatík. V porovnaní s ostatnými druhmi, má táto kefa tú správnu veľkosť a dá sa s ňou pohybovať veľmi šikovne a obratne. Všetky detaily boli dôkladne premyslené, aby dokonale spĺňali svoj účel.

Môže dôjsť pri používaní tejto kefy na čistenie bočníc k ich poškodeniu?

Určite nie, v žiadnom prípade. Štetiny kefy sú pevné, ale zároveň sú nahusto vedľa seba v dĺžke okolo 25 mm. To znamená, že štetiny spĺňajú dokonalú kombináciu ich účinnosti a flexibility pri čistení bočníc pneumatík.

Kefa má praktický, ideálny tvar a dá sa veľmi pohodlne držať v ruke. Práca s ňou je naozaj veľmi trendová a efektívna.

Aký je význam tejto čistiacej kefy?

Ako pri všetkých iných záležitostiach, musíme sa rozhodnúť, čo chceme. Chceme teda napr. niečo iba vykonať alebo to urobiť správne. Pri čistení bočníc pneumatík sa nemôžeme spoliehať iba na to, že špecifické čistiace chemické prostriedky zabezpečia dokonalé vyčistenie. Môžete si napr. zakúpiť ten najlepší chemický prípravok pre čistenie bočníc pneumatík a použiť kefu, ktorá má jemné mäkké štetiny. Po opláchnutí pneumatík a utretí mikrovláknovou utierkou však zistíte, že sa na nej nachádzajú ešte nečistoty. Skúsili sme to už tak veľakrát- s rovnakým výsledkom. Riešenie tohto problému však spočíva v tom, že budete používať pri čistení tú správnu kefu. Má teda význam, aby ste používali tento druh kefy pri čistení? Áno, jednoznačne to odporúčame!

Dodatočné parametre

Kategória: Na ručné čistenie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: