ChemicalWorkz

O značke ChemicalWorkz

ChemicalWorkz logo

chemicalworkz® – popredná značka nemeckej autokozmetiky

Ste vášnivým milovníkom svojho automobilu? V takom prípade ste našli svoje miesto u chemicalworkz®! chemicalworkz® je najrýchlejšie sa rozvíjajúcou nemeckou značkou v oblasti automobilovej kozmetiky a definujeme nové benchmarky pre čistotu, údržbu a ochranu vašeho vozidla. Ponorte sa do našej exkluzívnej ponuky a zažite svet špičkovej autokozmetiky.

Výrobky sú navrhnuté tak, aby vašemu vozidlu poskytli bezkonkurenčný lesk a trvalú ochranu. Chemicalworkz® predstavuje viac ako len obyčajné čistiace potreby – sú to presné a efektívne riešenia, ktoré sú nevyhnutné pre každého, kto chce o svoje auto postarať s profesionálnou precíznosťou.

Pretransformujte svoju rutinu v údržbe auta s naším prvotriednym sortimentom príslušenstva pre detailnú starostlivosť. Od expertných mikrovláknových utierok až po špecializované kefy, chemicalworkz® má všetko, čo potrebujete na to, aby ste svoje vozidlo udržiavali v top stave. Dôverujte našim produktom, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalú starostlivosť o akýkoľvek typ vozidla.

Dôvody, pre ktoré by ste mali zvoliť značku chemicalworkz®:

Nezrovnateľná kvalita:
Naša ponuka produktov je podrobená prísnej kontrole, zaručujúc najvyšší štandard a poskytujúc zákazníkom vynikajúcu kvalitu, ktorá vydrží.
Inovácie:
S naším očami upretými do budúcnosti neustále inovujeme a vyvíjame nové riešenia pre starostlivosť o automobile, aby sme vám umožnili mať ešte lepší zážitok z používania našich produktov.
Ekologická zodpovednosť:
Sme oddaní udržateľnosti - naším záväzkom je nielen šetrná výroba, ale aj používanie ekologickejších obalov, aby sme minimalizovali vplyv na životné prostredie.
 
Pozrite sa na našu ponuku a zaistite svojmu vozidlu tú najlepšiu možnú starostlivosť, na ktorú má nárok!

 

Cena

28
128
4 položiek celkom
ChemicalWorkz Detailing Swab - set 10ks čistiacich tyčiniek
€2,90 / ks

Súprava detailingových čistiacich tyčiniek.

1494
ChemicalWorkz Chenille Wash Mitt - mikrovláknová rukavica na ručné umývanie automobilu
€6,20 / ks

Kvalitná mikrovláknová rukavica na ručné umývanie automobilu.

1431/MOD
ChemicalWorkz Measuring Cup - 100ml polypropylénová odmerka
€2,20 / ks

Polypropylénová priehľadná odmerka s objemom 100 ml.

1497
ChemicalWorkz Scraper Set Metall & Plastikscharber set plastových a kovových žiletiek
€7,90 / ks

Bezpečné odstránenie zvyškov lepidiel, nálepiek, farby zo skla a nečistôt z rôznych povrchov s účinným setom plastových a kovových žiletiek

1549

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom