TENZI Gran®Qat GT – dezinfekcia aj formou zahmlievania

Kód: SP-72/001S SP-72/005 Zvoľte variant
€4,50 / ks €9 / ks od €4,50 / ks €3,75 bez DPH €7,50 bez DPH od €3,75 bez DPH €4,50 / 1 l €1,80 / 1 l
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Prípravok Tenzi Gran Qat GT má silný baktericídny, fungicídny a virucídny účinok. Vhodný na dezinfekciu aj formou zahmlievania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Za infekciami hľadajte mikróby. Drobné mikroorganizmy, ktoré nevidieť voľným okom, sa nachádzajú všade okolo nás. Možno u nás doma o niečo menej, pretože tu je pravidelné udržiavanie čistoty pre nás prirodzené. Vírusom a baktériám sa najlepšie darí tam, kde sa zdržuje väčšie množstvo ľudí. V kanceláriách, v obchodných centrách, v školách, v gastronomických a ubytovacích zariadeniach, vo výrobných halách a pod. Tu je pravidelná starostlivosť nevyhnutná. Ako pomocníka pri dezinfekcii odporúčame prípravok Tenzi Gran Qat GT.

Tento prípravok od popredného výrobcu čistiacich a dezinfekčných prostriedkov Tenzi je možné použiť dvomi spôsobmi. Buď ho nanesiete na povrch priamo rozprašovačom a utriete dosucha, alebo ho aplikujete formou zahmlievania. Prostriedok s výbornou účinnosťou zabezpečuje najvyšší stupeň antimikrobiálnej a antivírusovej ochrany. Špeciálne navrhnutá receptúra určená aj na povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami. Tekutá dezinfekcia Tenzi Gran Qat GT zabezpečuje široké spektrum účinnosti pre rôzne vírusy ( SARS-CoV 2), baktérie, plesne, huby, apod. Má baktericídny, fungicídny a virucídny účinok. Vhodná na všetky materiály a povrchy, neškodí životnému prostrediu. Prípravok vlastní povolenie obchodovať s biocídnym výrobkom: 3004/TP/2020. Dezinfekčný prípravok na dezinfekciu formou zahmlievania, ideálny aj na ťažko dostupné miesta.

 Ako použiť Tenzi Gran Qat GT:
 1. Prípravok dodávame v 1 l a 5 l balení.
 2. Je pripravený na okamžité použitie.
 3. Pomocou rozprašovača aplikujte priamo na znečistený povrch.
 4. Nechajte pôsobiť. 5 minút postačí na zničenie baktérii, 10 minút na vírusy, 15 minút na zničenie húb.
 5. Utrite do sucha.
 6. Povrchy, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, opláchnite čistou pitnou vodou.
 7. Utrite dosucha.
 8. V prípade veľmi odolných nečistôt proces zopakujte.
 9. Pri dezinfekcii formou zahmlievania nechajte po nastriekaní pôsobiť 30-60 minút a následne miestnosť dôkladne vyvetrajte cca 30 minút.
 10. Prípravok skladujte a prepravujte len v originálnom balení.
 11. Výrobok skladujte v suchej, tesne uzavretej miestnosti pri teplote + 5 -35 ° C s účinným vetraním.
 12. Chráňte pred slnečným žiarením a teplom.
Technické parametre:
Druh prípravku: čistenie a dezinfekcia povrchov
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l, 5 l
Konzistencia: tekutý prípravok
Spôsob aplikácie: pomocou rozprašovača, formou zahmlievania
Použitie: stoly, pracovné dosky, výklady, sklenené chladiace skrine, registračné pokladnice, pulty, regály, ale aj kľučky, stoličky a iný nábytok
Vlastnosti: čistí a dezinfikuje, zdravotne nezávadný, vhodný aj na povrchy prichádzajúce do styku s potravinami, jednoduché používanie, každodenné čistenie
 
Názov produktu (PL): GRAN QAT GT

Dodatočné parametre

Kategória: Umývanie a dezinfekcia, Na okamžité použitie 7 - neutrálny
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Stupnica pH: 7 - neutrálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.