TENZI Super Green Power – aktívna pena na umývanie nákladných vozidiel, autobusov a pod.

Kód: F-46/020
€90 / ks €75 bez DPH €4,50 / 1 l
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Na umývanie nákladných a úžitkových vozidiel vysokotlakovým čističom použite aktívnu penu Tenzi Super Green Power. Vhodný aj do autoumyvárni.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nákladné vozidlá, dodávky, aj autobusy prejdú dlhú cestu, urobia kopec práce, kým si zaslúžia dôkladnú očistu. Skončia niekde v dokoch alebo stanoviskách, aby boli umyté vysokotlakovým čističom, alebo sú nasmerované do autoumyvárne, kde sa im dostane potrebná starostlivosť. Podobne to funguje pri priemyselných strojoch, ťažkej technike a pod. Aj to najväčšie znečistenie vám pomôže odstrániť čistiaci prípravok Tenzi Super Green Power.

Umývanie nákladných vozidiel by malo byť rýchle, efektívne a dôsledné. Tenzi Super Green Power je silný koncentrát vo forme aktívnej peny. Umývanie aktívnou pevnou nevyžaduje takmer žiadne fyzické úsilie, dokáže odstrániť dlhodobé nečistoty z karosérie, pneumatík, plastových a hliníkových častí vozidiel, ako aj z diskov kolies. Vyznačuje sa vysokou účinnosťou počas celého roka. Odporúča sa ako univerzálny čistiaci prostriedok všetkých typov vozidiel: osobné autá, dodávky, nákladné autá, terénne vozidlá, autobusy, štvorkolky a pod. Môže byť použitý v kefových a bezdotykových autoumyvárňach počas predumytia aj na hlavné umývanie. Vďaka inovatívnej receptúre je bezpečný k dávkovačom a dýzam, čím je predĺžená ich životnosť. Využite zelenú silu aktívnej peny a uľahčite si umývanie.

Ako použiť Tenzi Super Green Power:

  1. Prípravok dodávame v 20 l balení.
  2. Pripravte si pracovný roztok v správnom pomere koncentrátu a vody.
  3. Pri používaní pomocou vysokotlakového čističa si pripravte roztok: v zimnom období v pomere od 1:10 do 1:32 s vodou; v letnom období v pomere od 1:20 do 1:40 s vodou.
  4. Používanie prípravku v autoumyvárni si vyžaduje 0,25-0,5% pracovný roztok v pomere 25-50 ml na 10 l vody.
  5. Dajte pozor, aby pena na povrchu nezaschla.
  6. Opláchnite čistou vodou, najlepšie pod vysokým tlakom.
  7. Aktívnu penu nepoužívajte na teplých a horúcich povrchoch.

Technické parametre:

Druh prípravku: aktívna pena
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 20 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: vysokotlakový čistič, autoumyvárne
Použitie: nákladné vozidlá, dodávky, autobusy, karavany, cisterny, poľnohospodárske a stavebné stroje, osobné a terénne vozidlá, karoséria, pneumatiky, disky, plachty a pod.
Vlastnosti: odstraňuje nečistoty a špiny, aktívna pena, vysoko účinný

Dodatočné parametre

Kategória: Karosérie - umývanie - nákladné autá, Koncentrát 14 - silne zásadité
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 14 - silne zásadité

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.