TENZI Clean Up Car Wash – údržba bezdotykovej autoumyvárne

Kód: A-45
€59,90 / ks €49,92 bez DPH €5,99 / 1 l
Na centrálnom sklade
Môžeme doručiť do:
1.8.2024
Možnosti doručenia

Údržba bezdotykovej autoumyvárne? Použite prípravok Tenzi Clean Up Car Wash, lesknúť sa budú všetky reklamné pútače, stojany a oceľové konštrukcie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Keď potrebujeme rýchlo spláchnuť auto, kam zamierime? Do autoumyvárne. Keď naše auto potrebuje umyť, vysušiť a navoskovať, vojdeme s ním do autoumyvárne, kde je všetko hotové za pár minút. Čo však v prípade, keď údržbu vyžaduje samotná autoumyváreň? Pretože zariadenie, ktoré je určené na umývanie iných predmetov, vecí, vozidiel, zachytáva nečistoty a zvyšky rôznych čistiacich prostriedkov, samo raz za čas potrebuje vyčistiť. Na takúto údržbu ponúkame prípravok Tenzi Clean Up Car Wash.

Autoumyváreň nielenže by mala správne fungovať, celý priestor by mal pre zákazníka vyzerať lákavo. Špinavé reklamné pútače, zanesené stojany a oceľové konštrukcie, tu zvyšky vosku, tam fľaky od čistiacich prostriedkov – preč s tým! Kyslí koncentrát Tenzi Clean Up Car Wash s nízkym PH odstraňuje nečistoty a špinu bez toho, aby čistený povrch akokoľvek poškodil. Nepatrí medzi agresívne prípravky, preto sa nemusíte obávať, že zmyjete povrchové vrstvy. Na druhej strane vracia lesk oceľovým a iným kovovým povrchom. Dokonale odstraňuje usadeniny a zvyšky vznikajúce pri štandardnej prevádzke autoumyvárne, ako napríklad čerstvý a stvrdnutý vosk, prášky a iné chemické zmesi. Prípravok je určený predovšetkým na údržbu bezdotykových autoumyvárni. Zákazníci sa k vám radi vracajú? Nestraťte ich dôveru tým, že vaša autoumyváreň vzbudí negatívny dojem.

Ako použiť Tenzi Clean Up Car Wash:

  1. Prípravok dodávame v 10 l balení.
  2. Prípravok nie je určený na čistenie sklených plôch, preto sklené plochy pred použitím prekryte sklené plochy a plochy, ktoré nie sú odolné voči kyslým prípravkom.
  3. Pripravte si pracovný roztok zmiešaním koncentrátu a vody v pomere 1:3, ak čistíte staré nečistoty.
  4. Na bežnú a pravidelnú údržbu si pripravte si pracovný roztok zmiešaním koncentrátu a vody v pomere 1:10.
  5. Roztok naneste na čistený povrch pomocou rozprašovača.
  6. Nechajte chvíľu pôsobiť.
  7. Opláchnite vodou pod vysokým tlakom.

Pozor! Prípravok nepoužívajte na sklo a sklenené povrchy - prípravok nenávratne zmatne povrch.

Technické parametre:

Druh prípravku: údržba konštrukcií v bezdotykovej autoumyvárni
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 10 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: rozprašovač
Použitie: pútače, stojany, konštrukcie
Vlastnosti: odstraňuje nečistoty, zmýva starý aj čerstvý vosk, chemické nečistoty

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie špeciálne produkty, Koncentrát 1 - kyslé
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 1 - kyslé

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.