Zaregistrujte se a nakupujte ještě výhodněji! Čím více nakoupíte, tím vyšší slevu získáte!

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 535 hodnocení
5
510x
4
14x
3
2x
2
1x
1
8x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnotenie súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnocení

KJ Avatar autora Karin Jendraššáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11/7/2025
Maximálna spokojnosť, ďakujem veľmi pekne, určite nie na posledy.
H Avatar autora Heureka - Overený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9/7/2025
Super rýchlosť dodávky
RP Avatar autora Renáta Putyerová Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 6/7/2025
Tovar nebol vhodne zabalený, cca polovička vytiekla, kompenzacia od predajcu bola 2€ na kupón, ktorý už určite nepoužijem, drahé poštovné a krabica bola premočená
P Avatar autora ProChem.sk (Administrátor) 7/7/2025
Dobrý deň, pani Putyerová, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že ste neboli spokojná so spôsobom vybavenia reklamácie. Na základe fotografií, ktoré ste nám zaslali, sme situáciu starostlivo posúdili a dospeli sme k záveru, že z produktu TENZI Detailer ČALÚNENIE 600 ml uniklo len veľmi malé množstvo obsahu. Vzhľadom na rozsah škody sme Vám ako primeranú kompenzáciu ponúkli zľavový kupón v hodnote 2 €. Po našom návrhu ste už nereagovali, preto sme túto reklamáciu považovali za vybavenú. Cena poštovného je vopred známa a zákazník si ju sám vyberá podľa preferovaného spôsobu doručenia. Mrzí nás, že aj napriek tomu vo Vás nákup zanechal negatívny dojem. Veríme však, že prípadná budúca skúsenosť s naším obchodom bude pozitívnejšia a že budeme môcť získať Vašu dôveru späť.
RB Avatar autora Robert Bodis Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5/7/2025
Szuper obchod odporucam
ZV Avatar autora Zdeno Vaculík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5/7/2025
👍🏻
Avatar autora ANNA ŠTULRAJTEROVÁ Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 5/7/2025
Obchod v pohode. Len prostriedok je zrejmé určený na olejové a mastné škvrny. Obyčajné znečistenia spôsobené dažďom, dlhodobou chôdzou neodstráni.
SR Avatar autora Svetlana Ružičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5/7/2025
Super prípravok na škvrny stačí pár minút nechať pôsobiť a vytepovať. Perfektne vyčistí.
H Avatar autora Heureka - Overený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1/7/2025
pravidelné informácie o produktoch, ponuky nových produktov, rýchle vybavenie objednávky
Avatar autora (Administrátor) 2/7/2025
Ďakujeme za Vašu priazeň a spätnú väzbu! Sme radi, že oceňujete naše pravidelné informácie, novinky a rýchle vybavenie objednávok. Budeme sa aj naďalej snažiť prinášať kvalitné služby a aktuálne ponuky, ktoré Vás potešia. S pozdravom Tím Prochem.sk
H Avatar autora Heureka - Overený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1/7/2025
+ Kvalitny tovar
+ Dobre ceny
+ Rychlost dodania
+ Komunikacia obchodu
+ Potešil darček k objednávke

Avatar autora (Administrátor) 1/7/2025
Ďakujeme veľmi pekne za skvelú spätnú väzbu! Veľmi nás teší spokojnosť s kvalitou tovaru, cenami aj rýchlosťou doručenia. Sme radi, že Vás potešil aj malý darček – robíme to s radosťou. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu objednávku! Tím Prochem.sk
H Avatar autora Heureka - Overený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1/7/2025
Dobre
Avatar autora (Administrátor) 1/7/2025
Ďakujeme za Vašu recenziu, budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup! S pozdravom Tím ProChem.sk
A Avatar autora Adriána Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30/6/2025
Super obchod odporúčam, kvalitný tovar, rýchle dodanie a komunikácia obchodu. Potešil aj darček voňavá visačka. Ďakujem krásne
H Avatar autora Heureka - Overený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30/6/2025
+ Rýchle dodanie, profesionálny prístup, kvalitné výrobky

Avatar autora (Administrátor) 1/7/2025
Ďakujeme pekne za milé hodnotenie. Sme radi, že ste bola spokojná s rýchlosťou doručenia aj kvalitou našich produktov. Vaša spokojnosť je pre nás tou najlepšou odmenou. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu! S pozdravom Tím Prochem.sk
ES Avatar autora Eva Skokanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30/6/2025
Z predajcom mám dobrú skúsenosť, rýchle dodanie, profesionálny prístup, kvalitné výrobky. Odporúčam.
Avatar autora Marcela Školníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29/6/2025
Rýchle doručenie, výrobok sme zatiaľ nevysúšali
AK Avatar autora Andrea Kovácsová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28/6/2025
Rychle dodanie tovaru, bezproblemovy nakup. Odporucam
H Avatar autora Heureka - Overený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27/6/2025
Rychle dorucenie. Som spokojna
Avatar autora (Administrátor) 28/6/2025
Ďakujeme za Vašu recenziu! Sme radi, že ste boli spokojný s rýchlosťou doručenia. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup! S pozdravom Tím ProChem.sk
JK Avatar autora Jaroslav Kachlik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22/6/2025
Super silný ,prvotriedna kvalita
KG Avatar autora Karol Gabcik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14/6/2025
Velmi spokojny
H Avatar autora Heureka - Overený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13/6/2025
Všetko OK
Avatar autora (Administrátor) 13/6/2025
Ďakujeme za Vašu recenziu, budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup! S pozdravom Tím ProChem.sk
H Avatar autora Heureka - Overený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4/6/2025
OK
Avatar autora (Administrátor) 8/6/2025
Ďakujeme za Vašu recenziu! S pozdravom Tím ProChem.sk

Ovládací prvky výpisu

536 položek celkem